Rozkład jazdy
Wrocław GłównyKąty Wrocławskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Kąty Wrocławskie ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie – kup bilet na przejazd pociągiem

Stacje kolejowe Wrocław Główny i Kąty Wrocławskie dzieli dystans 21,5 km. Pokonanie go pociągiem Kolei Dolnośląskich zajmuje około 20 min, bez konieczności stania w korkach i spalania benzyny. Rozkład jazdy Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie zapewnia połączenia od wczesnych godzin porannych do późnego wieczoru. Wybierz odpowiadający Ci pociąg i nie męcz się w samochodzie.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Główny
04:54
Kąty Wrocławskie
05:14
21min
Wrocław Główny
06:10
Kąty Wrocławskie
06:31
16min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:46
22min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:52
29min
Wrocław Główny
06:50
Kąty Wrocławskie
07:19
21min
Wrocław Główny
07:10
Kąty Wrocławskie
07:31
18min
Wrocław Główny
07:42
Kąty Wrocławskie
08:00
22min
Wrocław Główny
08:18
Kąty Wrocławskie
08:40
16min
Wrocław Główny
08:24
Kąty Wrocławskie
08:40
17min
Wrocław Główny
08:47
Kąty Wrocławskie
09:04
24min
Wrocław Główny
10:10
Kąty Wrocławskie
10:34
22min
Wrocław Główny
11:12
Kąty Wrocławskie
11:34
16min
Wrocław Główny
12:08
Kąty Wrocławskie
12:24
22min
Wrocław Główny
12:15
Kąty Wrocławskie
12:37
21min
Wrocław Główny
13:09
Kąty Wrocławskie
13:30
15min
Wrocław Główny
13:38
Kąty Wrocławskie
13:53
22min
Wrocław Główny
14:05
Kąty Wrocławskie
14:27
21min
Wrocław Główny
14:40
Kąty Wrocławskie
15:01
22min
Wrocław Główny
15:07
Kąty Wrocławskie
15:29
21min
Wrocław Główny
15:43
Kąty Wrocławskie
16:04
19min
Wrocław Główny
15:55
Kąty Wrocławskie
16:14
21min
Wrocław Główny
16:23
Kąty Wrocławskie
16:44
21min
Wrocław Główny
17:00
Kąty Wrocławskie
17:21
17min
Wrocław Główny
17:38
Kąty Wrocławskie
17:55
25min
Wrocław Główny
17:55
Kąty Wrocławskie
18:20
22min
Wrocław Główny
18:43
Kąty Wrocławskie
19:05
23min
Wrocław Główny
19:30
Kąty Wrocławskie
19:53
23min
Wrocław Główny
20:01
Kąty Wrocławskie
20:24
17min
Wrocław Główny
20:34
Kąty Wrocławskie
20:51
22min
Wrocław Główny
21:30
Kąty Wrocławskie
21:52
24min
Wrocław Główny
22:09
Kąty Wrocławskie
22:33
21min
Wrocław Główny
22:53
Kąty Wrocławskie
23:14
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
20min
Wrocław Główny
04:54
Kąty Wrocławskie
05:14
21min
Wrocław Główny
06:10
Kąty Wrocławskie
06:31
16min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:46
22min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:52
29min
Wrocław Główny
06:50
Kąty Wrocławskie
07:19
21min
Wrocław Główny
07:10
Kąty Wrocławskie
07:31
18min
Wrocław Główny
07:42
Kąty Wrocławskie
08:00
22min
Wrocław Główny
08:18
Kąty Wrocławskie
08:40
16min
Wrocław Główny
08:24
Kąty Wrocławskie
08:40
17min
Wrocław Główny
08:47
Kąty Wrocławskie
09:04
24min
Wrocław Główny
10:10
Kąty Wrocławskie
10:34
22min
Wrocław Główny
11:12
Kąty Wrocławskie
11:34
16min
Wrocław Główny
12:08
Kąty Wrocławskie
12:24
22min
Wrocław Główny
12:15
Kąty Wrocławskie
12:37
21min
Wrocław Główny
13:09
Kąty Wrocławskie
13:30
15min
Wrocław Główny
13:38
Kąty Wrocławskie
13:53
22min
Wrocław Główny
14:05
Kąty Wrocławskie
14:27
21min
Wrocław Główny
14:40
Kąty Wrocławskie
15:01
22min
Wrocław Główny
15:07
Kąty Wrocławskie
15:29
21min
Wrocław Główny
15:43
Kąty Wrocławskie
16:04
19min
Wrocław Główny
15:55
Kąty Wrocławskie
16:14
21min
Wrocław Główny
16:23
Kąty Wrocławskie
16:44
21min
Wrocław Główny
17:00
Kąty Wrocławskie
17:21
17min
Wrocław Główny
17:38
Kąty Wrocławskie
17:55
25min
Wrocław Główny
17:55
Kąty Wrocławskie
18:20
22min
Wrocław Główny
18:43
Kąty Wrocławskie
19:05
23min
Wrocław Główny
19:30
Kąty Wrocławskie
19:53
23min
Wrocław Główny
20:01
Kąty Wrocławskie
20:24
17min
Wrocław Główny
20:34
Kąty Wrocławskie
20:51
22min
Wrocław Główny
21:30
Kąty Wrocławskie
21:52
24min
Wrocław Główny
22:09
Kąty Wrocławskie
22:33
21min
Wrocław Główny
22:53
Kąty Wrocławskie
23:14
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Główny
04:54
Kąty Wrocławskie
05:14
21min
Wrocław Główny
06:10
Kąty Wrocławskie
06:31
16min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:46
22min
Wrocław Główny
06:30
Kąty Wrocławskie
06:52
29min
Wrocław Główny
06:50
Kąty Wrocławskie
07:19
21min
Wrocław Główny
07:10
Kąty Wrocławskie
07:31
18min
Wrocław Główny
07:42
Kąty Wrocławskie
08:00
22min
Wrocław Główny
08:18
Kąty Wrocławskie
08:40
16min
Wrocław Główny
08:24
Kąty Wrocławskie
08:40
17min
Wrocław Główny
08:47
Kąty Wrocławskie
09:04
24min
Wrocław Główny
10:10
Kąty Wrocławskie
10:34
22min
Wrocław Główny
11:12
Kąty Wrocławskie
11:34
16min
Wrocław Główny
12:08
Kąty Wrocławskie
12:24
22min
Wrocław Główny
12:15
Kąty Wrocławskie
12:37
21min
Wrocław Główny
13:09
Kąty Wrocławskie
13:30
15min
Wrocław Główny
13:38
Kąty Wrocławskie
13:53
22min
Wrocław Główny
14:05
Kąty Wrocławskie
14:27
21min
Wrocław Główny
14:40
Kąty Wrocławskie
15:01
22min
Wrocław Główny
15:07
Kąty Wrocławskie
15:29
21min
Wrocław Główny
15:43
Kąty Wrocławskie
16:04
19min
Wrocław Główny
15:55
Kąty Wrocławskie
16:14
21min
Wrocław Główny
16:23
Kąty Wrocławskie
16:44
21min
Wrocław Główny
17:00
Kąty Wrocławskie
17:21
17min
Wrocław Główny
17:38
Kąty Wrocławskie
17:55
25min
Wrocław Główny
17:55
Kąty Wrocławskie
18:20
22min
Wrocław Główny
18:43
Kąty Wrocławskie
19:05
23min
Wrocław Główny
19:30
Kąty Wrocławskie
19:53
23min
Wrocław Główny
20:01
Kąty Wrocławskie
20:24
17min
Wrocław Główny
20:34
Kąty Wrocławskie
20:51
22min
Wrocław Główny
21:30
Kąty Wrocławskie
21:52
24min
Wrocław Główny
22:09
Kąty Wrocławskie
22:33
21min
Wrocław Główny
22:53
Kąty Wrocławskie
23:14

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie

Zamieszczony poniżej rozkład jazdy Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie obejmuje kilkanaście połączeń kursujących codziennie oraz kilkanaście połączeń uruchomionych w wybrane dni, w tym w weekendy. Tak szeroki wybór ułatwia dostosowanie dojazdu do indywidualnych potrzeb. Na każdy pociąg można zakupić bilet na stronie internetowej. Warto przy tym zapoznać się z ofertą Biletu Zintegrowanego, dzięki któremu codzienna podróż między stacjami PKP Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie będzie bardziej opłacalna.

liniowy schemat połączeń

plakatowe rozkłady jazdy

Wrocław Główny – Kąty Wrocławskie – lokalizacje

Wrocław Główny

Główna stacja kolejowa aglomeracji wrocławskiej mieści się w centrum miasta. Dojazd do niej możliwy jest transportem publicznym i prywatnym. W bezpośrednim sąsiedztwie dworca znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKS, parking oraz postój taksówek. Osoby zmierzające na pociąg Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie z pewnością zdążą na czas, bez względu na porę dnia.

W budynku dworca dostępne są hall z siedzeniami, lokale gastronomiczne, kasy biletowe, biletomaty oraz toalety. W okolicy można zaś znaleźć sklepy, restauracje i hotele.

Kąty Wrocławskie

Stacja kolejowa w Kątach Wrocławskich została otwarta w 1842 roku. Mieści się w północnej części miasta i stanowi znaczący punkt komunikacyjny dla mieszkańców gminy. W wyremontowanym budynku dworca znajduje się poczekalnia oraz toalety. Obiekt posiada również ścieżki naprowadzające, tablice dotykowe oraz system informacji głosowej, ułatwiające poruszanie się po dworcu osobom niepełnosprawnym wysiadającym na końcowej stacji PKP trasy Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie.

Stacja mieści się przy skrzyżowaniu głównych dróg, a przy budynku znajdują się przystanki komunikacji gminnej, parking oraz wiata rowerowa. Zapewnia to swobodny dojazd do każdej części miasta oraz okolicznych miejscowości.

Wszystkich podróżnych zapraszamy na pociąg Wrocław Główny-Kąty Wrocławskie.