Rozkład jazdy
Wrocław GłównyGłogów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Głogów ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Głogów – kup bilet na przejazd pociągiem

Chcesz przemierzyć jednym szybkim kursem cały teren Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego? Interesuje Cię wycieczka ze stolicy Dolnego Śląska na północne obrzeża województwa bez użycia samochodu? Wsiądź do pociągu Kolei Dolnośląskich relacji Wrocław Główny-Głogów. W 1,5 godziny pokonasz dystans 126 km wygodnie, bezpiecznie, a przede wszystkim tanio.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h35min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
08:10
1h56min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
07:31
1h23min
Wrocław Główny
06:44
Głogów
08:07
1h42min
Wrocław Główny
07:50
Głogów
09:32
2h27min
Wrocław Główny
08:31
Głogów
10:58
1h33min
Wrocław Główny
08:55
Głogów
10:28
1h40min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:41
1h45min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:46
1h28min
Wrocław Główny
09:47
Głogów
11:15
2h40min
Wrocław Główny
10:25
Głogów
13:05
2h3min
Wrocław Główny
10:33
Głogów
12:36
1h37min
Wrocław Główny
11:52
Głogów
13:29
1h46min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
14:54
2h19min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
15:27
1h32min
Wrocław Główny
13:13
Głogów
14:45
1h38min
Wrocław Główny
13:50
Głogów
15:28
1h43min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
15:55
2h29min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:41
1h50min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:02
2h36min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:51
1h55min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:10
1h42min
Wrocław Główny
15:54
Głogów
17:36
2h41min
Wrocław Główny
16:12
Głogów
18:53
1h49min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:25
1h42min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:18
1h36min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:35
1h43min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:42
1h39min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
18:59
1h44min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:04
2h
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:20
1h29min
Wrocław Główny
18:02
Głogów
19:31
1h41min
Wrocław Główny
18:47
Głogów
20:28
1h51min
Wrocław Główny
19:59
Głogów
21:50
1h33min
Wrocław Główny
23:00
Głogów
00:33
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
2h35min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
08:10
1h56min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
07:31
1h23min
Wrocław Główny
06:44
Głogów
08:07
1h42min
Wrocław Główny
07:50
Głogów
09:32
2h27min
Wrocław Główny
08:31
Głogów
10:58
1h33min
Wrocław Główny
08:55
Głogów
10:28
1h40min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:41
1h45min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:46
1h28min
Wrocław Główny
09:47
Głogów
11:15
2h40min
Wrocław Główny
10:25
Głogów
13:05
2h3min
Wrocław Główny
10:33
Głogów
12:36
1h37min
Wrocław Główny
11:52
Głogów
13:29
1h46min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
14:54
2h19min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
15:27
1h32min
Wrocław Główny
13:13
Głogów
14:45
1h38min
Wrocław Główny
13:50
Głogów
15:28
1h43min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
15:55
2h29min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:41
1h50min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:02
2h36min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:51
1h55min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:10
1h42min
Wrocław Główny
15:54
Głogów
17:36
2h41min
Wrocław Główny
16:12
Głogów
18:53
1h49min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:25
1h42min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:18
1h36min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:35
1h43min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:42
1h39min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
18:59
1h44min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:04
2h
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:20
1h29min
Wrocław Główny
18:02
Głogów
19:31
1h41min
Wrocław Główny
18:47
Głogów
20:28
1h51min
Wrocław Główny
19:59
Głogów
21:50
1h33min
Wrocław Główny
23:00
Głogów
00:33
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h35min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
08:10
1h56min
Wrocław Główny
05:35
Głogów
07:31
1h23min
Wrocław Główny
06:44
Głogów
08:07
1h42min
Wrocław Główny
07:50
Głogów
09:32
2h27min
Wrocław Główny
08:31
Głogów
10:58
1h33min
Wrocław Główny
08:55
Głogów
10:28
1h40min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:41
1h45min
Wrocław Główny
09:01
Głogów
10:46
1h28min
Wrocław Główny
09:47
Głogów
11:15
2h40min
Wrocław Główny
10:25
Głogów
13:05
2h3min
Wrocław Główny
10:33
Głogów
12:36
1h37min
Wrocław Główny
11:52
Głogów
13:29
1h46min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
14:54
2h19min
Wrocław Główny
13:08
Głogów
15:27
1h32min
Wrocław Główny
13:13
Głogów
14:45
1h38min
Wrocław Główny
13:50
Głogów
15:28
1h43min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
15:55
2h29min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:41
1h50min
Wrocław Główny
14:12
Głogów
16:02
2h36min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:51
1h55min
Wrocław Główny
15:15
Głogów
17:10
1h42min
Wrocław Główny
15:54
Głogów
17:36
2h41min
Wrocław Główny
16:12
Głogów
18:53
1h49min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:25
1h42min
Wrocław Główny
16:36
Głogów
18:18
1h36min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:35
1h43min
Wrocław Główny
16:59
Głogów
18:42
1h39min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
18:59
1h44min
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:04
2h
Wrocław Główny
17:20
Głogów
19:20
1h29min
Wrocław Główny
18:02
Głogów
19:31
1h41min
Wrocław Główny
18:47
Głogów
20:28
1h51min
Wrocław Główny
19:59
Głogów
21:50
1h33min
Wrocław Główny
23:00
Głogów
00:33

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Głogów

Przedstawione powyżej, uporządkowane według godzin odjazdów połączenia pociągami Wrocław Główny-Głogów to wszystkie kursy, jakie na trasie obsługują Koleje Dolnośląskie danego dnia. Rozplanowanie przejazdów w ciągu dnia staraliśmy się zorganizować optymalnie do potrzeb Pasażerów, a w razie jakichkolwiek zmian, Rozkład Jazdy PKP Wrocław Główny-Głogów jest aktualizowany na bieżąco. Informacje na temat ewentualnych utrudnień można znaleźć na stronie internetowej KD.

liniowy schemat połączeń

plakatowe rozkłady jazdy

Wrocław Główny – Głogów – lokalizacje

Wrocław Główny

Stacja początkowa relacji Wrocław Główny-Głogów mieści się w centrum miasta i jest największym węzłem komunikacyjnym województwa. Dojazd do niego możliwy jest transportem publicznym i prywatnym. W pobliżu dworca znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, parking i postój taksówek, a nawet dworzec PKS.

Pobliska infrastruktura zapewnia sklepy, restauracje oraz punkty handlowo-usługowe. Sam dworzec wyposażony jest w poczekalnię, lokale gastronomiczne, systemy informacji oraz miejsca obsługi Pasażera (kasy, BOK). Podróżując ze stacji PKP Wrocław Główny do stacji Głogów, można także liczyć na pomoc obsługi dworca.

Głogów

Pociąg Wrocław Główny-Głogów zatrzymuje się przy Placu Tysiąclecia. Otwarta w tym miejscu w 1935 roku stacja udostępnia Pasażerom poczekalnię, kasy biletowe oraz punkt informacyjny. Zagospodarowanie miasta zapewnia w pobliżu sklepy, restauracje, noclegi, a także atrakcje turystyczne (np. zabytki Starego Miasta).

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg dworzec w Głogowie jest świetnie skomunikowany z całym jego obszarem. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKS oraz parking.

Pociągi Kolei Dolnośląskich relacji Wrocław Główny-Głogów czekają na Ciebie.