A A Czcionka

Rozkład jazdy
WęgliniecBolesławiec
Kup bilet na przejazd pociągiem

416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Węgliniec – Bolesławiec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
17min
Węgliniec
04:06
Bolesławiec
04:23
17min
Węgliniec
05:15
Bolesławiec
05:32
15min
Węgliniec
05:51
Bolesławiec
06:06
17min
Węgliniec
06:37
Bolesławiec
06:54
19min
Węgliniec
07:25
Bolesławiec
07:44
13min
Węgliniec
08:31
Bolesławiec
08:44
17min
Węgliniec
09:49
Bolesławiec
10:06
18min
Węgliniec
11:45
Bolesławiec
12:03
15min
Węgliniec
13:22
Bolesławiec
13:37
17min
Węgliniec
14:32
Bolesławiec
14:49
16min
Węgliniec
15:45
Bolesławiec
16:01
17min
Węgliniec
17:00
Bolesławiec
17:17
17min
Węgliniec
17:48
Bolesławiec
18:05
17min
Węgliniec
18:58
Bolesławiec
19:15
17min
Węgliniec
19:43
Bolesławiec
20:00
14min
Węgliniec
20:32
Bolesławiec
20:46
20min
Węgliniec
22:12
Bolesławiec
22:32

Węgliniec – Bolesławiec – lokalizacje