Rozkład jazdy
Wałbrzych SzczawienkoWałbrzych Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wałbrzych Miasto ➤ Wałbrzych Szczawienko

Rozkład jazdy Wałbrzych Szczawienko-Wałbrzych Miasto – kup bilet na przejazd pociągiem

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
4min
Wałbrzych Szczawienko
00:02
Wałbrzych Miasto
00:06
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:16
Wałbrzych Miasto
05:20
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:53
Wałbrzych Miasto
05:57
5min
Wałbrzych Szczawienko
07:08
Wałbrzych Miasto
07:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
07:20
Wałbrzych Miasto
07:24
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:01
Wałbrzych Miasto
08:05
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:54
Wałbrzych Miasto
08:58
4min
Wałbrzych Szczawienko
09:15
Wałbrzych Miasto
09:19
4min
Wałbrzych Szczawienko
10:57
Wałbrzych Miasto
11:01
4min
Wałbrzych Szczawienko
12:13
Wałbrzych Miasto
12:17
6min
Wałbrzych Szczawienko
13:20
Wałbrzych Miasto
13:26
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:00
Wałbrzych Miasto
14:04
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:40
Wałbrzych Miasto
14:44
5min
Wałbrzych Szczawienko
15:09
Wałbrzych Miasto
15:14
4min
Wałbrzych Szczawienko
15:44
Wałbrzych Miasto
15:48
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:09
Wałbrzych Miasto
16:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:45
Wałbrzych Miasto
16:49
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:47
Wałbrzych Miasto
16:51
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:29
Wałbrzych Miasto
17:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:59
Wałbrzych Miasto
18:03
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:29
Wałbrzych Miasto
18:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:58
Wałbrzych Miasto
19:02
3min
Wałbrzych Szczawienko
19:53
Wałbrzych Miasto
19:56
4min
Wałbrzych Szczawienko
20:39
Wałbrzych Miasto
20:43
4min
Wałbrzych Szczawienko
22:32
Wałbrzych Miasto
22:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
4min
Wałbrzych Szczawienko
00:02
Wałbrzych Miasto
00:06
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:16
Wałbrzych Miasto
05:20
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:53
Wałbrzych Miasto
05:57
5min
Wałbrzych Szczawienko
07:08
Wałbrzych Miasto
07:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
07:20
Wałbrzych Miasto
07:24
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:01
Wałbrzych Miasto
08:05
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:54
Wałbrzych Miasto
08:58
4min
Wałbrzych Szczawienko
09:15
Wałbrzych Miasto
09:19
4min
Wałbrzych Szczawienko
10:57
Wałbrzych Miasto
11:01
4min
Wałbrzych Szczawienko
12:13
Wałbrzych Miasto
12:17
6min
Wałbrzych Szczawienko
13:20
Wałbrzych Miasto
13:26
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:00
Wałbrzych Miasto
14:04
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:40
Wałbrzych Miasto
14:44
5min
Wałbrzych Szczawienko
15:09
Wałbrzych Miasto
15:14
4min
Wałbrzych Szczawienko
15:44
Wałbrzych Miasto
15:48
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:09
Wałbrzych Miasto
16:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:45
Wałbrzych Miasto
16:49
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:47
Wałbrzych Miasto
16:51
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:29
Wałbrzych Miasto
17:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:59
Wałbrzych Miasto
18:03
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:29
Wałbrzych Miasto
18:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:58
Wałbrzych Miasto
19:02
3min
Wałbrzych Szczawienko
19:53
Wałbrzych Miasto
19:56
4min
Wałbrzych Szczawienko
20:39
Wałbrzych Miasto
20:43
4min
Wałbrzych Szczawienko
22:32
Wałbrzych Miasto
22:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
4min
Wałbrzych Szczawienko
00:02
Wałbrzych Miasto
00:06
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:16
Wałbrzych Miasto
05:20
4min
Wałbrzych Szczawienko
05:53
Wałbrzych Miasto
05:57
5min
Wałbrzych Szczawienko
07:08
Wałbrzych Miasto
07:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
07:20
Wałbrzych Miasto
07:24
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:01
Wałbrzych Miasto
08:05
4min
Wałbrzych Szczawienko
08:54
Wałbrzych Miasto
08:58
4min
Wałbrzych Szczawienko
09:15
Wałbrzych Miasto
09:19
4min
Wałbrzych Szczawienko
10:57
Wałbrzych Miasto
11:01
4min
Wałbrzych Szczawienko
12:13
Wałbrzych Miasto
12:17
6min
Wałbrzych Szczawienko
13:20
Wałbrzych Miasto
13:26
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:00
Wałbrzych Miasto
14:04
4min
Wałbrzych Szczawienko
14:40
Wałbrzych Miasto
14:44
5min
Wałbrzych Szczawienko
15:09
Wałbrzych Miasto
15:14
4min
Wałbrzych Szczawienko
15:44
Wałbrzych Miasto
15:48
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:09
Wałbrzych Miasto
16:13
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:45
Wałbrzych Miasto
16:49
4min
Wałbrzych Szczawienko
16:47
Wałbrzych Miasto
16:51
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:29
Wałbrzych Miasto
17:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
17:59
Wałbrzych Miasto
18:03
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:29
Wałbrzych Miasto
18:33
4min
Wałbrzych Szczawienko
18:58
Wałbrzych Miasto
19:02
3min
Wałbrzych Szczawienko
19:53
Wałbrzych Miasto
19:56
4min
Wałbrzych Szczawienko
20:39
Wałbrzych Miasto
20:43
4min
Wałbrzych Szczawienko
22:32
Wałbrzych Miasto
22:36

liniowy schemat połączeń

 

Wałbrzych Szczawienko – Wałbrzych Miasto – lokalizacje