Rozkład jazdy
Wałbrzych FabrycznyWałbrzych Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wałbrzych Główny ➤ Wałbrzych Fabryczny

Rozkład jazdy Wałbrzych Fabryczny – Wałbrzych Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
7min
Wałbrzych Fabryczny
00:06
Wałbrzych Główny
00:13
7min
Wałbrzych Fabryczny
06:04
Wałbrzych Główny
06:11
7min
Wałbrzych Fabryczny
07:25
Wałbrzych Główny
07:32
7min
Wałbrzych Fabryczny
08:29
Wałbrzych Główny
08:36
7min
Wałbrzych Fabryczny
12:28
Wałbrzych Główny
12:35
7min
Wałbrzych Fabryczny
14:22
Wałbrzych Główny
14:29
7min
Wałbrzych Fabryczny
15:18
Wałbrzych Główny
15:25
7min
Wałbrzych Fabryczny
16:25
Wałbrzych Główny
16:32
8min
Wałbrzych Fabryczny
17:37
Wałbrzych Główny
17:45
8min
Wałbrzych Fabryczny
18:12
Wałbrzych Główny
18:20
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:10
Wałbrzych Główny
19:18
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:05
7min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:04
7min
Wałbrzych Fabryczny
20:46
Wałbrzych Główny
20:53
7min
Wałbrzych Fabryczny
22:46
Wałbrzych Główny
22:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
7min
Wałbrzych Fabryczny
00:06
Wałbrzych Główny
00:13
7min
Wałbrzych Fabryczny
06:04
Wałbrzych Główny
06:11
7min
Wałbrzych Fabryczny
07:25
Wałbrzych Główny
07:32
7min
Wałbrzych Fabryczny
08:29
Wałbrzych Główny
08:36
7min
Wałbrzych Fabryczny
12:28
Wałbrzych Główny
12:35
7min
Wałbrzych Fabryczny
14:22
Wałbrzych Główny
14:29
7min
Wałbrzych Fabryczny
15:18
Wałbrzych Główny
15:25
7min
Wałbrzych Fabryczny
16:25
Wałbrzych Główny
16:32
8min
Wałbrzych Fabryczny
17:37
Wałbrzych Główny
17:45
8min
Wałbrzych Fabryczny
18:12
Wałbrzych Główny
18:20
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:10
Wałbrzych Główny
19:18
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:05
7min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:04
7min
Wałbrzych Fabryczny
20:46
Wałbrzych Główny
20:53
7min
Wałbrzych Fabryczny
22:46
Wałbrzych Główny
22:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
7min
Wałbrzych Fabryczny
00:06
Wałbrzych Główny
00:13
7min
Wałbrzych Fabryczny
06:04
Wałbrzych Główny
06:11
7min
Wałbrzych Fabryczny
07:25
Wałbrzych Główny
07:32
7min
Wałbrzych Fabryczny
08:29
Wałbrzych Główny
08:36
7min
Wałbrzych Fabryczny
12:28
Wałbrzych Główny
12:35
7min
Wałbrzych Fabryczny
14:22
Wałbrzych Główny
14:29
7min
Wałbrzych Fabryczny
15:18
Wałbrzych Główny
15:25
7min
Wałbrzych Fabryczny
16:25
Wałbrzych Główny
16:32
8min
Wałbrzych Fabryczny
17:37
Wałbrzych Główny
17:45
8min
Wałbrzych Fabryczny
18:12
Wałbrzych Główny
18:20
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:10
Wałbrzych Główny
19:18
8min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:05
7min
Wałbrzych Fabryczny
19:57
Wałbrzych Główny
20:04
7min
Wałbrzych Fabryczny
20:46
Wałbrzych Główny
20:53
7min
Wałbrzych Fabryczny
22:46
Wałbrzych Główny
22:53

Wałbrzych Fabryczny – Wałbrzych Główny – lokalizacje