Rozkład jazdy
Szklarska Poręba GórnaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Szklarska Poręba Górna

Rozkład jazdy Szklarska Poręba Górna – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
3h19min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Wrocław Główny
09:38
3h5min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Wrocław Główny
11:38
3h4min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Wrocław Główny
13:36
2h46min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Wrocław Główny
16:16
3h18min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Wrocław Główny
17:47
3h4min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Wrocław Główny
19:49
2h55min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Wrocław Główny
20:32
3h25min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Wrocław Główny
22:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
3h19min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Wrocław Główny
09:38
3h5min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Wrocław Główny
11:38
3h4min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Wrocław Główny
13:36
2h46min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Wrocław Główny
16:16
3h18min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Wrocław Główny
17:47
3h4min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Wrocław Główny
19:49
2h55min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Wrocław Główny
20:32
3h25min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Wrocław Główny
22:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
3h19min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Wrocław Główny
09:38
3h5min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Wrocław Główny
11:38
3h4min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Wrocław Główny
13:36
2h46min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Wrocław Główny
16:16
3h18min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Wrocław Główny
17:47
3h4min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Wrocław Główny
19:49
2h55min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Wrocław Główny
20:32
3h25min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Wrocław Główny
22:07

Szklarska Poręba Górna – Wrocław Główny – lokalizacje