Rozkład jazdy
Szklarska Poręba GórnaJelenia Góra
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelenia Góra ➤ Szklarska Poręba Górna

Rozkład jazdy Szklarska Poręba Górna – Jelenia Góra

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
50min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Jelenia Góra
07:09
49min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Jelenia Góra
09:22
51min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Jelenia Góra
11:23
50min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Jelenia Góra
14:20
50min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Jelenia Góra
15:19
49min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Jelenia Góra
17:34
51min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Jelenia Góra
18:28
50min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Jelenia Góra
19:32
50min
Szklarska Poręba Górna
20:52
Jelenia Góra
21:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
50min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Jelenia Góra
07:09
49min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Jelenia Góra
09:22
51min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Jelenia Góra
11:23
50min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Jelenia Góra
14:20
50min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Jelenia Góra
15:19
49min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Jelenia Góra
17:34
51min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Jelenia Góra
18:28
50min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Jelenia Góra
19:32
50min
Szklarska Poręba Górna
20:52
Jelenia Góra
21:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
50min
Szklarska Poręba Górna
06:19
Jelenia Góra
07:09
49min
Szklarska Poręba Górna
08:33
Jelenia Góra
09:22
51min
Szklarska Poręba Górna
10:32
Jelenia Góra
11:23
50min
Szklarska Poręba Górna
13:30
Jelenia Góra
14:20
50min
Szklarska Poręba Górna
14:29
Jelenia Góra
15:19
49min
Szklarska Poręba Górna
16:45
Jelenia Góra
17:34
51min
Szklarska Poręba Górna
17:37
Jelenia Góra
18:28
50min
Szklarska Poręba Górna
18:42
Jelenia Góra
19:32
50min
Szklarska Poręba Górna
20:52
Jelenia Góra
21:42

Szklarska Poręba Górna – Jelenia Góra – lokalizacje