Rozkład jazdy
Świdnica PrzedmieścieJedlina-Zdrój
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Świdnica Przedmieście – Jedlina-Zdrój – kup bilet na przejazd pociągiem

Trasa między stacjami PKP Świdnica Przedmieście i Jedlina-Zdrój zajmuje około pół godziny. Pociąg Kolei Dolnośląskich mija po drodze 6 stacji pośrednich, w tym węzeł w Zagórzu Śląskim. Jest to doskonała alternatywa dla ruchu drogowego, aby szybko i wygodnie dostać się z przemysłowego ośrodka do uroczego górskiego miasteczka. Bilet na pociąg można zakupić przez internet lub bezpośrednio w pojeździe.

Sprawdź rozkład jazdy Świdnica Przedmieście-Jedlina-Zdrój i wybierz się w podróż z Kolejami Dolnośląskimi.

Rozkład jazdy Świdnica Przedmieście – Jedlina-Zdrój

Umieszczony poniżej wykaz to połączenia bezpośrednie, które na trasie Świdnica Przedmieście-Jedlina-Zdrój obsługują pociągi KD. Dzięki nim można swobodnie zaplanować podróż i skorzystać z uroków, jakie oferuje ta część Dolnego Śląska. O wszelkich utrudnieniach, które mogą wystąpić na trasie, informujemy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do skorzystania z aplikacji „Portal Pasażera”.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet

Świdnica Przedmieście – Jedlina-Zdrój – lokalizacje

Świdnica Przedmieście

Stacja Świdnica Przedmieście mieści się we wschodniej części miasta. Do użytku pasażerskiego wróciła w 2022 roku. W ramach prac remontowych odnowione zostały wiaty peronowe, nawierzchnia oraz tory. Na pociąg obsługujący rozkład jazdy PKP Świdnica Przedmieście-Jedlina-Zdrój, pasażerowie mogą dotrzeć komunikacją prywatną lub publiczną. Do stacji dochodzą drogi miejskie, a w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. W okolicy dostępne są sklepy oraz punkty gastronomiczne.

Jedlina-Zdrój

Dworzec Jedlina-Zdrój pierwszy pociąg obsłużył w 1880 roku. Zlokalizowany jest na południowych krańcach miasta, jednak budynek nie służy już celom kolejowych. Obecnie końcowa stacja połączenia Świdnica-Przedmieście-Jedlina-Zdrój pełni funkcję przystanku kolejowego, który wyremontowano w ramach odbudowy linii 285. W ramach prac odnowiono nawierzchnię peronów i dostosowano je dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji podróżujących są wiaty peronowe, ławki oraz tablice informacyjne.