A A Czcionka

Rozkład jazdy
Świdnica MiastoWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Świdnica Miasto
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Świdnica Miasto – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h7min
Świdnica Miasto
05:41
Wrocław Główny
06:48
1h10min
Świdnica Miasto
06:12
Wrocław Główny
07:22
58min
Świdnica Miasto
07:10
Wrocław Główny
08:08
1h2min
Świdnica Miasto
07:50
Wrocław Główny
08:52
1h10min
Świdnica Miasto
09:09
Wrocław Główny
10:19
57min
Świdnica Miasto
10:17
Wrocław Główny
11:14
1h11min
Świdnica Miasto
14:21
Wrocław Główny
15:32
1h9min
Świdnica Miasto
15:14
Wrocław Główny
16:23
56min
Świdnica Miasto
15:40
Wrocław Główny
16:36
1h11min
Świdnica Miasto
18:22
Wrocław Główny
19:33
1h15min
Świdnica Miasto
20:07
Wrocław Główny
21:22
55min
Świdnica Miasto
20:19
Wrocław Główny
21:14

Świdnica Miasto – Wrocław Główny – lokalizacje