Rozkład jazdy
Świdnica MiastoJedlina-Zdrój
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Świdnica Miasto – Jedlina-Zdrój

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
32min
Świdnica Miasto
05:51
Jedlina-Zdrój
06:23
32min
Świdnica Miasto
08:10
Jedlina-Zdrój
08:42
31min
Świdnica Miasto
09:42
Jedlina-Zdrój
10:13
32min
Świdnica Miasto
13:02
Jedlina-Zdrój
13:34
31min
Świdnica Miasto
15:18
Jedlina-Zdrój
15:49
32min
Świdnica Miasto
17:18
Jedlina-Zdrój
17:50
31min
Świdnica Miasto
19:21
Jedlina-Zdrój
19:52
32min
Świdnica Miasto
21:28
Jedlina-Zdrój
22:00
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
32min
Świdnica Miasto
05:51
Jedlina-Zdrój
06:23
32min
Świdnica Miasto
08:10
Jedlina-Zdrój
08:42
31min
Świdnica Miasto
09:42
Jedlina-Zdrój
10:13
32min
Świdnica Miasto
13:02
Jedlina-Zdrój
13:34
31min
Świdnica Miasto
15:18
Jedlina-Zdrój
15:49
32min
Świdnica Miasto
17:18
Jedlina-Zdrój
17:50
31min
Świdnica Miasto
19:21
Jedlina-Zdrój
19:52
32min
Świdnica Miasto
21:28
Jedlina-Zdrój
22:00
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
32min
Świdnica Miasto
05:51
Jedlina-Zdrój
06:23
32min
Świdnica Miasto
08:10
Jedlina-Zdrój
08:42
31min
Świdnica Miasto
09:42
Jedlina-Zdrój
10:13
32min
Świdnica Miasto
13:02
Jedlina-Zdrój
13:34
31min
Świdnica Miasto
15:18
Jedlina-Zdrój
15:49
32min
Świdnica Miasto
17:18
Jedlina-Zdrój
17:50
31min
Świdnica Miasto
19:21
Jedlina-Zdrój
19:52
32min
Świdnica Miasto
21:28
Jedlina-Zdrój
22:00

Świdnica Miasto – Jedlina-Zdrój – lokalizacje