Rozkład jazdy
Smardzów WrocławskiWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Smardzów Wrocławski – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
12min
Smardzów Wrocławski
04:54
Wrocław Główny
05:06
11min
Smardzów Wrocławski
05:50
Wrocław Główny
06:01
11min
Smardzów Wrocławski
06:32
Wrocław Główny
06:43
12min
Smardzów Wrocławski
06:55
Wrocław Główny
07:07
11min
Smardzów Wrocławski
07:28
Wrocław Główny
07:39
10min
Smardzów Wrocławski
07:58
Wrocław Główny
08:08
10min
Smardzów Wrocławski
08:28
Wrocław Główny
08:38
11min
Smardzów Wrocławski
09:07
Wrocław Główny
09:18
11min
Smardzów Wrocławski
11:03
Wrocław Główny
11:14
10min
Smardzów Wrocławski
12:18
Wrocław Główny
12:28
10min
Smardzów Wrocławski
13:22
Wrocław Główny
13:32
10min
Smardzów Wrocławski
15:03
Wrocław Główny
15:13
10min
Smardzów Wrocławski
15:50
Wrocław Główny
16:00
12min
Smardzów Wrocławski
16:02
Wrocław Główny
16:14
12min
Smardzów Wrocławski
18:25
Wrocław Główny
18:37
12min
Smardzów Wrocławski
20:59
Wrocław Główny
21:11
10min
Smardzów Wrocławski
21:42
Wrocław Główny
21:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
12min
Smardzów Wrocławski
04:54
Wrocław Główny
05:06
11min
Smardzów Wrocławski
05:50
Wrocław Główny
06:01
11min
Smardzów Wrocławski
06:32
Wrocław Główny
06:43
12min
Smardzów Wrocławski
06:55
Wrocław Główny
07:07
11min
Smardzów Wrocławski
07:28
Wrocław Główny
07:39
10min
Smardzów Wrocławski
07:58
Wrocław Główny
08:08
10min
Smardzów Wrocławski
08:28
Wrocław Główny
08:38
11min
Smardzów Wrocławski
09:07
Wrocław Główny
09:18
11min
Smardzów Wrocławski
11:03
Wrocław Główny
11:14
10min
Smardzów Wrocławski
12:18
Wrocław Główny
12:28
10min
Smardzów Wrocławski
13:22
Wrocław Główny
13:32
10min
Smardzów Wrocławski
15:03
Wrocław Główny
15:13
10min
Smardzów Wrocławski
15:50
Wrocław Główny
16:00
12min
Smardzów Wrocławski
16:02
Wrocław Główny
16:14
12min
Smardzów Wrocławski
18:25
Wrocław Główny
18:37
12min
Smardzów Wrocławski
20:59
Wrocław Główny
21:11
10min
Smardzów Wrocławski
21:42
Wrocław Główny
21:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
12min
Smardzów Wrocławski
04:54
Wrocław Główny
05:06
11min
Smardzów Wrocławski
05:50
Wrocław Główny
06:01
11min
Smardzów Wrocławski
06:32
Wrocław Główny
06:43
12min
Smardzów Wrocławski
06:55
Wrocław Główny
07:07
11min
Smardzów Wrocławski
07:28
Wrocław Główny
07:39
10min
Smardzów Wrocławski
07:58
Wrocław Główny
08:08
10min
Smardzów Wrocławski
08:28
Wrocław Główny
08:38
11min
Smardzów Wrocławski
09:07
Wrocław Główny
09:18
11min
Smardzów Wrocławski
11:03
Wrocław Główny
11:14
10min
Smardzów Wrocławski
12:18
Wrocław Główny
12:28
10min
Smardzów Wrocławski
13:22
Wrocław Główny
13:32
10min
Smardzów Wrocławski
15:03
Wrocław Główny
15:13
10min
Smardzów Wrocławski
15:50
Wrocław Główny
16:00
12min
Smardzów Wrocławski
16:02
Wrocław Główny
16:14
12min
Smardzów Wrocławski
18:25
Wrocław Główny
18:37
12min
Smardzów Wrocławski
20:59
Wrocław Główny
21:11
10min
Smardzów Wrocławski
21:42
Wrocław Główny
21:52

Smardzów Wrocławski – Wrocław Główny – lokalizacje