Rozkład jazdy
Siedlec TrzebnickiWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Siedlec Trzebnicki
482 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Siedlec Trzebnicki – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
35min
Siedlec Trzebnicki
04:38
Wrocław Główny
05:13
34min
Siedlec Trzebnicki
05:41
Wrocław Główny
06:15
35min
Siedlec Trzebnicki
06:50
Wrocław Główny
07:25
35min
Siedlec Trzebnicki
07:53
Wrocław Główny
08:28
35min
Siedlec Trzebnicki
09:00
Wrocław Główny
09:35
33min
Siedlec Trzebnicki
10:48
Wrocław Główny
11:21
40min
Siedlec Trzebnicki
12:44
Wrocław Główny
13:24
35min
Siedlec Trzebnicki
13:47
Wrocław Główny
14:22
33min
Siedlec Trzebnicki
14:50
Wrocław Główny
15:23
34min
Siedlec Trzebnicki
15:59
Wrocław Główny
16:33
33min
Siedlec Trzebnicki
16:58
Wrocław Główny
17:31
35min
Siedlec Trzebnicki
18:00
Wrocław Główny
18:35
33min
Siedlec Trzebnicki
19:00
Wrocław Główny
19:33
40min
Siedlec Trzebnicki
20:01
Wrocław Główny
20:41
35min
Siedlec Trzebnicki
20:26
Wrocław Główny
21:01
33min
Siedlec Trzebnicki
21:00
Wrocław Główny
21:33
34min
Siedlec Trzebnicki
22:36
Wrocław Główny
23:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
35min
Siedlec Trzebnicki
04:38
Wrocław Główny
05:13
34min
Siedlec Trzebnicki
05:41
Wrocław Główny
06:15
35min
Siedlec Trzebnicki
06:50
Wrocław Główny
07:25
35min
Siedlec Trzebnicki
07:53
Wrocław Główny
08:28
35min
Siedlec Trzebnicki
09:00
Wrocław Główny
09:35
33min
Siedlec Trzebnicki
10:48
Wrocław Główny
11:21
40min
Siedlec Trzebnicki
12:44
Wrocław Główny
13:24
35min
Siedlec Trzebnicki
13:47
Wrocław Główny
14:22
33min
Siedlec Trzebnicki
14:50
Wrocław Główny
15:23
34min
Siedlec Trzebnicki
15:59
Wrocław Główny
16:33
33min
Siedlec Trzebnicki
16:58
Wrocław Główny
17:31
35min
Siedlec Trzebnicki
18:00
Wrocław Główny
18:35
33min
Siedlec Trzebnicki
19:00
Wrocław Główny
19:33
40min
Siedlec Trzebnicki
20:01
Wrocław Główny
20:41
35min
Siedlec Trzebnicki
20:26
Wrocław Główny
21:01
33min
Siedlec Trzebnicki
21:00
Wrocław Główny
21:33
34min
Siedlec Trzebnicki
22:36
Wrocław Główny
23:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
35min
Siedlec Trzebnicki
04:38
Wrocław Główny
05:13
34min
Siedlec Trzebnicki
05:41
Wrocław Główny
06:15
35min
Siedlec Trzebnicki
06:50
Wrocław Główny
07:25
35min
Siedlec Trzebnicki
07:53
Wrocław Główny
08:28
35min
Siedlec Trzebnicki
09:00
Wrocław Główny
09:35
33min
Siedlec Trzebnicki
10:48
Wrocław Główny
11:21
40min
Siedlec Trzebnicki
12:44
Wrocław Główny
13:24
35min
Siedlec Trzebnicki
13:47
Wrocław Główny
14:22
33min
Siedlec Trzebnicki
14:50
Wrocław Główny
15:23
34min
Siedlec Trzebnicki
15:59
Wrocław Główny
16:33
33min
Siedlec Trzebnicki
16:58
Wrocław Główny
17:31
35min
Siedlec Trzebnicki
18:00
Wrocław Główny
18:35
33min
Siedlec Trzebnicki
19:00
Wrocław Główny
19:33
40min
Siedlec Trzebnicki
20:01
Wrocław Główny
20:41
35min
Siedlec Trzebnicki
20:26
Wrocław Główny
21:01
33min
Siedlec Trzebnicki
21:00
Wrocław Główny
21:33
34min
Siedlec Trzebnicki
22:36
Wrocław Główny
23:10

Siedlec Trzebnicki – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds