A A Czcionka

Rozkład jazdy
SiechniceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Siechnice
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Siechnice – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Siechnice
04:47
Wrocław Główny
05:00
12min
Siechnice
05:38
Wrocław Główny
05:50
11min
Siechnice
07:00
Wrocław Główny
07:11
12min
Siechnice
07:31
Wrocław Główny
07:43
12min
Siechnice
08:02
Wrocław Główny
08:14
12min
Siechnice
09:04
Wrocław Główny
09:16
11min
Siechnice
10:00
Wrocław Główny
10:11
11min
Siechnice
11:33
Wrocław Główny
11:44
12min
Siechnice
12:54
Wrocław Główny
13:06
12min
Siechnice
14:00
Wrocław Główny
14:12
11min
Siechnice
14:54
Wrocław Główny
15:05
18min
Siechnice
15:44
Wrocław Główny
16:02
13min
Siechnice
17:15
Wrocław Główny
17:28
13min
Siechnice
17:41
Wrocław Główny
17:54
11min
Siechnice
17:49
Wrocław Główny
18:00
11min
Siechnice
19:29
Wrocław Główny
19:40
12min
Siechnice
20:21
Wrocław Główny
20:33
12min
Siechnice
21:53
Wrocław Główny
22:05
12min
Siechnice
22:45
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
13min
Siechnice
04:47
Wrocław Główny
05:00
12min
Siechnice
05:38
Wrocław Główny
05:50
11min
Siechnice
07:00
Wrocław Główny
07:11
12min
Siechnice
07:31
Wrocław Główny
07:43
12min
Siechnice
08:02
Wrocław Główny
08:14
12min
Siechnice
09:04
Wrocław Główny
09:16
11min
Siechnice
10:00
Wrocław Główny
10:11
11min
Siechnice
11:33
Wrocław Główny
11:44
12min
Siechnice
12:54
Wrocław Główny
13:06
12min
Siechnice
14:00
Wrocław Główny
14:12
11min
Siechnice
14:54
Wrocław Główny
15:05
18min
Siechnice
15:44
Wrocław Główny
16:02
13min
Siechnice
17:15
Wrocław Główny
17:28
13min
Siechnice
17:41
Wrocław Główny
17:54
11min
Siechnice
17:49
Wrocław Główny
18:00
11min
Siechnice
19:29
Wrocław Główny
19:40
12min
Siechnice
20:21
Wrocław Główny
20:33
12min
Siechnice
21:53
Wrocław Główny
22:05
12min
Siechnice
22:45
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Siechnice
04:47
Wrocław Główny
05:00
12min
Siechnice
05:38
Wrocław Główny
05:50
11min
Siechnice
07:00
Wrocław Główny
07:11
12min
Siechnice
07:31
Wrocław Główny
07:43
12min
Siechnice
08:02
Wrocław Główny
08:14
12min
Siechnice
09:04
Wrocław Główny
09:16
11min
Siechnice
10:00
Wrocław Główny
10:11
11min
Siechnice
11:33
Wrocław Główny
11:44
12min
Siechnice
12:54
Wrocław Główny
13:06
12min
Siechnice
14:00
Wrocław Główny
14:12
11min
Siechnice
14:54
Wrocław Główny
15:05
18min
Siechnice
15:44
Wrocław Główny
16:02
13min
Siechnice
17:15
Wrocław Główny
17:28
13min
Siechnice
17:41
Wrocław Główny
17:54
11min
Siechnice
17:49
Wrocław Główny
18:00
11min
Siechnice
19:29
Wrocław Główny
19:40
12min
Siechnice
20:21
Wrocław Główny
20:33
12min
Siechnice
21:53
Wrocław Główny
22:05
12min
Siechnice
22:45
Wrocław Główny
22:57

Siechnice – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds