Rozkład jazdy
OrzeszkówWołów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wołów ➤ Orzeszków

Rozkład jazdy Orzeszków – Wołów – kup bilet na przejazd pociągiem

Pociągi kursujące między stacjami PKP Orzeszków i Wołów to wygodne rozwiązanie w codziennych podróżach mieszkańców tej części województwa. Możliwość szybkiego dotarcia do wołowskiego węzła komunikacyjnego pozwala bez większych problemów wybrać się do Szczecina, Krakowa czy Przemyśla. Pokonanie odcinka Orzeszków-Wołów zajmuje zaledwie 10 minut, a zakup biletu można dokonać za pomocą poniższego rozkładu.

Wsiądź do pociągu i skorzystaj z możliwości, jakie zapewniają Koleje Dolnośląskie.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Orzeszków
04:05
Wołów
04:13
8min
Orzeszków
05:04
Wołów
05:12
9min
Orzeszków
05:46
Wołów
05:55
8min
Orzeszków
06:09
Wołów
06:17
9min
Orzeszków
06:39
Wołów
06:48
8min
Orzeszków
08:30
Wołów
08:38
8min
Orzeszków
09:32
Wołów
09:40
9min
Orzeszków
11:58
Wołów
12:07
9min
Orzeszków
12:36
Wołów
12:45
9min
Orzeszków
13:32
Wołów
13:41
9min
Orzeszków
14:26
Wołów
14:35
9min
Orzeszków
16:49
Wołów
16:58
8min
Orzeszków
17:17
Wołów
17:25
9min
Orzeszków
18:05
Wołów
18:14
9min
Orzeszków
20:38
Wołów
20:47
9min
Orzeszków
22:03
Wołów
22:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
8min
Orzeszków
04:05
Wołów
04:13
8min
Orzeszków
05:04
Wołów
05:12
9min
Orzeszków
05:46
Wołów
05:55
8min
Orzeszków
06:09
Wołów
06:17
9min
Orzeszków
06:39
Wołów
06:48
8min
Orzeszków
08:30
Wołów
08:38
8min
Orzeszków
09:32
Wołów
09:40
9min
Orzeszków
11:58
Wołów
12:07
9min
Orzeszków
12:36
Wołów
12:45
9min
Orzeszków
13:32
Wołów
13:41
9min
Orzeszków
14:26
Wołów
14:35
9min
Orzeszków
16:49
Wołów
16:58
8min
Orzeszków
17:17
Wołów
17:25
9min
Orzeszków
18:05
Wołów
18:14
9min
Orzeszków
20:38
Wołów
20:47
9min
Orzeszków
22:03
Wołów
22:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Orzeszków
04:05
Wołów
04:13
8min
Orzeszków
05:04
Wołów
05:12
9min
Orzeszków
05:46
Wołów
05:55
8min
Orzeszków
06:09
Wołów
06:17
9min
Orzeszków
06:39
Wołów
06:48
8min
Orzeszków
08:30
Wołów
08:38
8min
Orzeszków
09:32
Wołów
09:40
9min
Orzeszków
11:58
Wołów
12:07
9min
Orzeszków
12:36
Wołów
12:45
9min
Orzeszków
13:32
Wołów
13:41
9min
Orzeszków
14:26
Wołów
14:35
9min
Orzeszków
16:49
Wołów
16:58
8min
Orzeszków
17:17
Wołów
17:25
9min
Orzeszków
18:05
Wołów
18:14
9min
Orzeszków
20:38
Wołów
20:47
9min
Orzeszków
22:03
Wołów
22:12

Rozkład jazdy Orzeszków-Wołów

Na rozkład jazdy Orzeszków-Wołów składa się kilka codziennych połączeń, co w szczegółowy sposób pokazuje powyższa lista. Informacje na niej zawarte są na bieżąco aktualizowane, a o wszelkich utrudnieniach informujemy na stronie internetowej.

liniowy schemat połączeń

Orzeszków – Wołów – lokalizacje

Orzeszków

Stacja Orzeszków to przystanek kolejowy zlokalizowany na południowych obrzeżach wsi. Po remoncie w 2018 roku perony zyskały nową nawierzchnię z pasem bezpieczeństwa oraz wiaty przystankowe. W pobliżu zagospodarowano również parking i wiatę rowerową. Do stacji prowadzi gminna droga asfaltowa, która ułatwia dojazd na każdy pociąg odjeżdżający z przystanku, np. relacji Orzeszków-Wołów.

Wołów

Graniczna stacja wrocławskiej kolei aglomeracyjnej w Wołowie po raz pierwszy została uruchomiona w 1876 roku. W ramach przeprowadzanej modernizacji linii 273, do której należy stacja, wymienione zostały tory na odcinku prowadzącym do Małowic Wołowskich. Dzięki temu przejazdy są bezpieczniejsze, a rozkład jazdy PKP Orzeszków-Wołów nie ulega tak częstym zmianom.

Sam dworzec został wyremontowany w 2019 roku. Do dyspozycji Pasażerów są poczekalnia, kasa biletowa, toalety oraz bufet. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe, postój taksówek oraz przystanek PKS.