A A Czcionka

Rozkład jazdy
OleśnicaWrocław Mikołajów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Mikołajów ➤ Oleśnica
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Oleśnica – Wrocław Mikołajów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
29min
Oleśnica
06:00
Wrocław Mikołajów
06:29
29min
Oleśnica
08:04
Wrocław Mikołajów
08:33
27min
Oleśnica
22:36
Wrocław Mikołajów
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
29min
Oleśnica
06:00
Wrocław Mikołajów
06:29
29min
Oleśnica
08:04
Wrocław Mikołajów
08:33
27min
Oleśnica
22:36
Wrocław Mikołajów
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
29min
Oleśnica
06:00
Wrocław Mikołajów
06:29
29min
Oleśnica
08:04
Wrocław Mikołajów
08:33
27min
Oleśnica
22:36
Wrocław Mikołajów
23:03

Oleśnica – Wrocław Mikołajów – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds