A A Czcionka

Rozkład jazdy
Oborniki ŚląskieWrocław Świniary
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Świniary ➤ Oborniki Śląskie
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Oborniki Śląskie – Wrocław Świniary

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
9min
Oborniki Śląskie
04:19
Wrocław Świniary
04:28
9min
Oborniki Śląskie
04:45
Wrocław Świniary
04:54
10min
Oborniki Śląskie
05:21
Wrocław Świniary
05:31
9min
Oborniki Śląskie
07:12
Wrocław Świniary
07:21
10min
Oborniki Śląskie
09:37
Wrocław Świniary
09:47
10min
Oborniki Śląskie
12:51
Wrocław Świniary
13:01
11min
Oborniki Śląskie
15:23
Wrocław Świniary
15:34
10min
Oborniki Śląskie
16:23
Wrocław Świniary
16:33
11min
Oborniki Śląskie
18:18
Wrocław Świniary
18:29
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
9min
Oborniki Śląskie
04:19
Wrocław Świniary
04:28
9min
Oborniki Śląskie
04:45
Wrocław Świniary
04:54
10min
Oborniki Śląskie
05:21
Wrocław Świniary
05:31
9min
Oborniki Śląskie
07:12
Wrocław Świniary
07:21
10min
Oborniki Śląskie
09:37
Wrocław Świniary
09:47
10min
Oborniki Śląskie
12:51
Wrocław Świniary
13:01
11min
Oborniki Śląskie
15:23
Wrocław Świniary
15:34
10min
Oborniki Śląskie
16:23
Wrocław Świniary
16:33
11min
Oborniki Śląskie
18:18
Wrocław Świniary
18:29
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
9min
Oborniki Śląskie
04:19
Wrocław Świniary
04:28
9min
Oborniki Śląskie
04:45
Wrocław Świniary
04:54
10min
Oborniki Śląskie
05:21
Wrocław Świniary
05:31
9min
Oborniki Śląskie
07:12
Wrocław Świniary
07:21
10min
Oborniki Śląskie
09:37
Wrocław Świniary
09:47
10min
Oborniki Śląskie
12:51
Wrocław Świniary
13:01
11min
Oborniki Śląskie
15:23
Wrocław Świniary
15:34
10min
Oborniki Śląskie
16:23
Wrocław Świniary
16:33
11min
Oborniki Śląskie
18:18
Wrocław Świniary
18:29

Oborniki Śląskie – Wrocław Świniary – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds