Rozkład jazdy
Nowa SólWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Nowa Sól – Wrocław Główny – kup bilet na przejazd pociągiem

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h42min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
10:30
3h15min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
11:03
2h8min
Nowa Sól
10:48
Wrocław Główny
12:56
2h24min
Nowa Sól
12:13
Wrocław Główny
14:37
2h11min
Nowa Sól
16:03
Wrocław Główny
18:14
2h26min
Nowa Sól
19:20
Wrocław Główny
21:46
2h30min
Nowa Sól
20:03
Wrocław Główny
22:33
2h10min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
22:58
2h13min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
23:01
2h36min
Nowa Sól
21:45
Wrocław Główny
00:21
1h59min
Nowa Sól
22:15
Wrocław Główny
00:14
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
2h42min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
10:30
3h15min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
11:03
2h8min
Nowa Sól
10:48
Wrocław Główny
12:56
2h24min
Nowa Sól
12:13
Wrocław Główny
14:37
2h11min
Nowa Sól
16:03
Wrocław Główny
18:14
2h26min
Nowa Sól
19:20
Wrocław Główny
21:46
2h30min
Nowa Sól
20:03
Wrocław Główny
22:33
2h10min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
22:58
2h13min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
23:01
2h36min
Nowa Sól
21:45
Wrocław Główny
00:21
1h59min
Nowa Sól
22:15
Wrocław Główny
00:14
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h42min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
10:30
3h15min
Nowa Sól
07:48
Wrocław Główny
11:03
2h8min
Nowa Sól
10:48
Wrocław Główny
12:56
2h24min
Nowa Sól
12:13
Wrocław Główny
14:37
2h11min
Nowa Sól
16:03
Wrocław Główny
18:14
2h26min
Nowa Sól
19:20
Wrocław Główny
21:46
2h30min
Nowa Sól
20:03
Wrocław Główny
22:33
2h10min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
22:58
2h13min
Nowa Sól
20:48
Wrocław Główny
23:01
2h36min
Nowa Sól
21:45
Wrocław Główny
00:21
1h59min
Nowa Sól
22:15
Wrocław Główny
00:14

Nowa Sól – Wrocław Główny  – lokalizacje

 

<