A A Czcionka

Rozkład jazdy
LubinJelcz-Laskowice
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelcz-Laskowice ➤ Lubin
505 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubin – Jelcz-Laskowice

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h40min
Lubin
06:06
Jelcz-Laskowice
08:46
2h17min
Lubin
09:05
Jelcz-Laskowice
11:22
2h20min
Lubin
13:12
Jelcz-Laskowice
15:32
1h57min
Lubin
14:48
Jelcz-Laskowice
16:45
1h59min
Lubin
18:10
Jelcz-Laskowice
20:09

Lubin – Jelcz-Laskowice – lokalizacje