A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jelcz-LaskowiceLubin
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubin ➤ Jelcz-Laskowice
519 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jelcz-Laskowice – Lubin

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h33min
Jelcz-Laskowice
12:02
Lubin
14:35
2h14min
Jelcz-Laskowice
13:08
Lubin
15:22
2h31min
Jelcz-Laskowice
14:53
Lubin
17:24
2h18min
Jelcz-Laskowice
16:21
Lubin
18:39

Jelcz-Laskowice – Lubin – lokalizacje