A A Czcionka

Rozkład jazdy
Lubań ŚląskiJelenia Góra
Kup bilet na przejazd pociągiem

378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubań Śląski – Jelenia Góra

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h4min
Lubań Śląski
05:18
Jelenia Góra
06:22
1h5min
Lubań Śląski
06:12
Jelenia Góra
07:17
1h5min
Lubań Śląski
08:12
Jelenia Góra
09:17
1h5min
Lubań Śląski
10:12
Jelenia Góra
11:17
1h5min
Lubań Śląski
14:12
Jelenia Góra
15:17
1h4min
Lubań Śląski
16:13
Jelenia Góra
17:17
1h10min
Lubań Śląski
18:13
Jelenia Góra
19:23
1h3min
Lubań Śląski
20:12
Jelenia Góra
21:15

Lubań Śląski – Jelenia Góra – lokalizacje