Rozkład jazdy
LegnicaMalczyce
Kup bilet na przejazd pociągiem

Malczyce ➤ Legnica
585 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Malczyce

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Legnica
04:01
Malczyce
04:18
16min
Legnica
04:54
Malczyce
05:10
16min
Legnica
05:23
Malczyce
05:39
15min
Legnica
05:56
Malczyce
06:11
15min
Legnica
06:25
Malczyce
06:40
13min
Legnica
06:46
Malczyce
06:59
12min
Legnica
07:32
Malczyce
07:44
15min
Legnica
07:40
Malczyce
07:55
14min
Legnica
08:28
Malczyce
08:42
15min
Legnica
09:40
Malczyce
09:55
15min
Legnica
09:47
Malczyce
10:02
15min
Legnica
10:41
Malczyce
10:56
13min
Legnica
11:29
Malczyce
11:42
14min
Legnica
12:42
Malczyce
12:56
15min
Legnica
13:34
Malczyce
13:49
17min
Legnica
14:27
Malczyce
14:44
10min
Legnica
15:10
Malczyce
15:20
15min
Legnica
15:37
Malczyce
15:52
13min
Legnica
16:08
Malczyce
16:21
15min
Legnica
16:41
Malczyce
16:56
15min
Legnica
17:34
Malczyce
17:49
15min
Legnica
18:40
Malczyce
18:55
15min
Legnica
19:46
Malczyce
20:01
15min
Legnica
20:51
Malczyce
21:06
14min
Legnica
23:24
Malczyce
23:38
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
17min
Legnica
04:01
Malczyce
04:18
16min
Legnica
04:54
Malczyce
05:10
16min
Legnica
05:23
Malczyce
05:39
15min
Legnica
05:56
Malczyce
06:11
15min
Legnica
06:25
Malczyce
06:40
13min
Legnica
06:46
Malczyce
06:59
12min
Legnica
07:32
Malczyce
07:44
15min
Legnica
07:40
Malczyce
07:55
14min
Legnica
08:28
Malczyce
08:42
15min
Legnica
09:40
Malczyce
09:55
15min
Legnica
09:47
Malczyce
10:02
15min
Legnica
10:41
Malczyce
10:56
13min
Legnica
11:29
Malczyce
11:42
14min
Legnica
12:42
Malczyce
12:56
15min
Legnica
13:34
Malczyce
13:49
17min
Legnica
14:27
Malczyce
14:44
10min
Legnica
15:10
Malczyce
15:20
15min
Legnica
15:37
Malczyce
15:52
13min
Legnica
16:08
Malczyce
16:21
15min
Legnica
16:41
Malczyce
16:56
15min
Legnica
17:34
Malczyce
17:49
15min
Legnica
18:40
Malczyce
18:55
15min
Legnica
19:46
Malczyce
20:01
15min
Legnica
20:51
Malczyce
21:06
14min
Legnica
23:24
Malczyce
23:38
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Legnica
04:01
Malczyce
04:18
16min
Legnica
04:54
Malczyce
05:10
16min
Legnica
05:23
Malczyce
05:39
15min
Legnica
05:56
Malczyce
06:11
15min
Legnica
06:25
Malczyce
06:40
13min
Legnica
06:46
Malczyce
06:59
12min
Legnica
07:32
Malczyce
07:44
15min
Legnica
07:40
Malczyce
07:55
14min
Legnica
08:28
Malczyce
08:42
15min
Legnica
09:40
Malczyce
09:55
15min
Legnica
09:47
Malczyce
10:02
15min
Legnica
10:41
Malczyce
10:56
13min
Legnica
11:29
Malczyce
11:42
14min
Legnica
12:42
Malczyce
12:56
15min
Legnica
13:34
Malczyce
13:49
17min
Legnica
14:27
Malczyce
14:44
10min
Legnica
15:10
Malczyce
15:20
15min
Legnica
15:37
Malczyce
15:52
13min
Legnica
16:08
Malczyce
16:21
15min
Legnica
16:41
Malczyce
16:56
15min
Legnica
17:34
Malczyce
17:49
15min
Legnica
18:40
Malczyce
18:55
15min
Legnica
19:46
Malczyce
20:01
15min
Legnica
20:51
Malczyce
21:06
14min
Legnica
23:24
Malczyce
23:38

Legnica – Malczyce – lokalizacje

Legnica

Malczyce