Rozkład jazdy
LegnicaJawor
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jawor ➤ Legnica

Rozkład jazdy Legnica-Jawor – kup bilet na przejazd pociągiem

Szybka i przyjemna podróż na trasie Legnica – Jawor, bez stania w korkach i na czas – zapraszamy do Kolei Dolnośląskich. Nasz pociąg dowiezie Cię na miejsce w zaledwie pół godziny. Sprawdź ofertę „Taryfa Lokalna”  i skorzystaj z atrakcyjnych cen biletów w stosunku do taryfy podstawowej obsługiwanej przez szynobus Legnica – Jawor. Sprawdź również pozostałe taryfy i wybierz najlepszą dla siebie.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
27min
Legnica
04:13
Jawor
04:40
27min
Legnica
04:29
Jawor
04:56
31min
Legnica
04:45
Jawor
05:16
28min
Legnica
06:22
Jawor
06:50
26min
Legnica
07:40
Jawor
08:06
33min
Legnica
08:30
Jawor
09:03
28min
Legnica
10:51
Jawor
11:19
28min
Legnica
13:02
Jawor
13:30
28min
Legnica
14:04
Jawor
14:32
29min
Legnica
15:02
Jawor
15:31
29min
Legnica
16:23
Jawor
16:52
29min
Legnica
17:24
Jawor
17:53
29min
Legnica
19:08
Jawor
19:37
28min
Legnica
21:11
Jawor
21:39
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
27min
Legnica
04:13
Jawor
04:40
27min
Legnica
04:29
Jawor
04:56
31min
Legnica
04:45
Jawor
05:16
28min
Legnica
06:22
Jawor
06:50
26min
Legnica
07:40
Jawor
08:06
33min
Legnica
08:30
Jawor
09:03
28min
Legnica
10:51
Jawor
11:19
28min
Legnica
13:02
Jawor
13:30
28min
Legnica
14:04
Jawor
14:32
29min
Legnica
15:02
Jawor
15:31
29min
Legnica
16:23
Jawor
16:52
29min
Legnica
17:24
Jawor
17:53
29min
Legnica
19:08
Jawor
19:37
28min
Legnica
21:11
Jawor
21:39
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
27min
Legnica
04:13
Jawor
04:40
27min
Legnica
04:29
Jawor
04:56
31min
Legnica
04:45
Jawor
05:16
28min
Legnica
06:22
Jawor
06:50
26min
Legnica
07:40
Jawor
08:06
33min
Legnica
08:30
Jawor
09:03
28min
Legnica
10:51
Jawor
11:19
28min
Legnica
13:02
Jawor
13:30
28min
Legnica
14:04
Jawor
14:32
29min
Legnica
15:02
Jawor
15:31
29min
Legnica
16:23
Jawor
16:52
29min
Legnica
17:24
Jawor
17:53
29min
Legnica
19:08
Jawor
19:37
28min
Legnica
21:11
Jawor
21:39

Rozkład jazdy Legnica-Jawor

Zamieszczony poniżej wykaz pociągów w czytelny sposób obrazuje wszystkie połączenia wychodzące ze stacji PKP Legnica do stacji Jawor. Podane w nim godziny są na bieżąco aktualizowane, a o wszelkich utrudnieniach na trasie można dowiedzieć się na stronie internetowej KD. Bezpośrednio na stacjach udostępniony został rozkład jazdy Legnica-Jawor, który zapewnia wszelkie informacje w czasie podróży.

liniowy schemat połączeń

plakatowe rozkłady jazdy

Legnica – Jawor – lokalizacje

Legnica

Modernizacja gmachu z 1929 roku odbyła się w latach 2012-2013. Odnowione zostały poczekalnia, kasy oraz toalety. Stacja w Legnicy jest jedną ze stacji węzłowych województwa i pełni istotną funkcję w transporcie kolejowym. Modernizacja magistrali E30 pozytywnie wpłynęła na rozkład jazdy Legnica-Jawor, dostosowując sieci torów do nowoczesnych standardów.

Budynek dworca znajduje się w centrum miasta i jest z nim doskonale skomunikowany. W pobliżu znajdują się parking, dworzec PKS oraz przystanki komunikacji miejskiej. Sama stacja wyposażona jest w poczekalnię, kasy biletowe, biletomat, toalety oraz halę peronową. Zaś pobliska infrastruktura udostępnia sklepy oraz miejsca gastronomiczne i noclegowe.

Jawor

Otwarty w 1856 roku dworzec znajduje się w centrum miasta. Wyremontowany w 2018 roku zapewnia podróżnym hall z siedzeniami oraz toalety, jak również przystosowany jest  do osób niepełnosprawnych i niewidomych.

Dojazd do dworca zapewnia bezpłatna komunikacja miejska oraz pobliski dworzec autobusowy. Do dyspozycji Pasażerów są również miejsca parkingowe na postoju taksówek. Zapewnia to swobodne korzystanie z pociągów relacji Legnica-Jawor nie tylko mieszkańcom miasta, ale także pobliskich miejscowości.

Pociągi Kolei Dolnośląskich relacji Legnica-Jawor – szybko i przyjemnie, prosto do celu podróży.