Rozkład jazdy
Lądek ZdrójStronie Śląskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Stronie Śląskie ➤ Lądek Zdrój

Przesiadki dla połączeń w kierunku Stronia Śląskiego oraz w kierunku Kłodzka w celu dalszej podróży występują na stacji KŁODZKO MIASTO, a nie w Krosnowicach.

zobacz jak się przesiąść

Rozkład jazdy Lądek Zdrój – Stronie Śląskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Lądek Zdrój
06:15
Stronie Śląskie
06:23
8min
Lądek Zdrój
08:22
Stronie Śląskie
08:30
8min
Lądek Zdrój
10:27
Stronie Śląskie
10:35
8min
Lądek Zdrój
12:39
Stronie Śląskie
12:47
8min
Lądek Zdrój
15:18
Stronie Śląskie
15:26
8min
Lądek Zdrój
17:38
Stronie Śląskie
17:46
8min
Lądek Zdrój
18:10
Stronie Śląskie
18:18
8min
Lądek Zdrój
20:08
Stronie Śląskie
20:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
8min
Lądek Zdrój
06:15
Stronie Śląskie
06:23
8min
Lądek Zdrój
08:22
Stronie Śląskie
08:30
8min
Lądek Zdrój
10:27
Stronie Śląskie
10:35
8min
Lądek Zdrój
12:39
Stronie Śląskie
12:47
8min
Lądek Zdrój
15:18
Stronie Śląskie
15:26
8min
Lądek Zdrój
17:38
Stronie Śląskie
17:46
8min
Lądek Zdrój
18:10
Stronie Śląskie
18:18
8min
Lądek Zdrój
20:08
Stronie Śląskie
20:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Lądek Zdrój
06:15
Stronie Śląskie
06:23
8min
Lądek Zdrój
08:22
Stronie Śląskie
08:30
8min
Lądek Zdrój
10:27
Stronie Śląskie
10:35
8min
Lądek Zdrój
12:39
Stronie Śląskie
12:47
8min
Lądek Zdrój
15:18
Stronie Śląskie
15:26
8min
Lądek Zdrój
17:38
Stronie Śląskie
17:46
8min
Lądek Zdrój
18:10
Stronie Śląskie
18:18
8min
Lądek Zdrój
20:08
Stronie Śląskie
20:16

Lądek Zdrój – Stronie Śląskie – lokalizacje