A A Czcionka

Rozkład jazdy
Kłodzko MiastoPolanica Zdrój
Kup bilet na przejazd pociągiem

Polanica Zdrój ➤ Kłodzko Miasto
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Kłodzko Miasto – Polanica Zdrój

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Kłodzko Miasto
05:04
Polanica-Zdrój
05:26
22min
Kłodzko Miasto
07:43
Polanica-Zdrój
08:05
20min
Kłodzko Miasto
09:22
Polanica-Zdrój
09:42
22min
Kłodzko Miasto
10:15
Polanica-Zdrój
10:37
23min
Kłodzko Miasto
10:24
Polanica-Zdrój
10:47
22min
Kłodzko Miasto
11:58
Polanica-Zdrój
12:20
21min
Kłodzko Miasto
14:33
Polanica-Zdrój
14:54
22min
Kłodzko Miasto
16:03
Polanica-Zdrój
16:25
20min
Kłodzko Miasto
19:14
Polanica-Zdrój
19:34
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
22min
Kłodzko Miasto
05:04
Polanica-Zdrój
05:26
22min
Kłodzko Miasto
07:43
Polanica-Zdrój
08:05
20min
Kłodzko Miasto
09:22
Polanica-Zdrój
09:42
22min
Kłodzko Miasto
10:15
Polanica-Zdrój
10:37
23min
Kłodzko Miasto
10:24
Polanica-Zdrój
10:47
22min
Kłodzko Miasto
11:58
Polanica-Zdrój
12:20
21min
Kłodzko Miasto
14:33
Polanica-Zdrój
14:54
22min
Kłodzko Miasto
16:03
Polanica-Zdrój
16:25
20min
Kłodzko Miasto
19:14
Polanica-Zdrój
19:34
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Kłodzko Miasto
05:04
Polanica-Zdrój
05:26
22min
Kłodzko Miasto
07:43
Polanica-Zdrój
08:05
20min
Kłodzko Miasto
09:22
Polanica-Zdrój
09:42
22min
Kłodzko Miasto
10:15
Polanica-Zdrój
10:37
23min
Kłodzko Miasto
10:24
Polanica-Zdrój
10:47
22min
Kłodzko Miasto
11:58
Polanica-Zdrój
12:20
21min
Kłodzko Miasto
14:33
Polanica-Zdrój
14:54
22min
Kłodzko Miasto
16:03
Polanica-Zdrój
16:25
20min
Kłodzko Miasto
19:14
Polanica-Zdrój
19:34

Kłodzko Miasto – Polanica Zdrój – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds