A A Czcionka

Rozkład jazdy
Kąty WrocławskieWrocław Zachodni
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Zachodni ➤ Kąty Wrocławskie
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Kąty Wrocławskie – Wrocław Zachodni

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Kąty Wrocławskie
04:41
Wrocław Zachodni
04:54
13min
Kąty Wrocławskie
05:40
Wrocław Zachodni
05:53
15min
Kąty Wrocławskie
06:16
Wrocław Zachodni
06:31
12min
Kąty Wrocławskie
06:46
Wrocław Zachodni
06:58
16min
Kąty Wrocławskie
07:00
Wrocław Zachodni
07:16
14min
Kąty Wrocławskie
07:18
Wrocław Zachodni
07:32
14min
Kąty Wrocławskie
08:15
Wrocław Zachodni
08:29
13min
Kąty Wrocławskie
08:59
Wrocław Zachodni
09:12
13min
Kąty Wrocławskie
09:15
Wrocław Zachodni
09:28
15min
Kąty Wrocławskie
10:46
Wrocław Zachodni
11:01
14min
Kąty Wrocławskie
11:17
Wrocław Zachodni
11:31
14min
Kąty Wrocławskie
12:44
Wrocław Zachodni
12:58
12min
Kąty Wrocławskie
13:10
Wrocław Zachodni
13:22
13min
Kąty Wrocławskie
15:14
Wrocław Zachodni
15:27
14min
Kąty Wrocławskie
16:12
Wrocław Zachodni
16:26
14min
Kąty Wrocławskie
17:32
Wrocław Zachodni
17:46
14min
Kąty Wrocławskie
18:08
Wrocław Zachodni
18:22
14min
Kąty Wrocławskie
18:30
Wrocław Zachodni
18:44
13min
Kąty Wrocławskie
19:18
Wrocław Zachodni
19:31
13min
Kąty Wrocławskie
21:08
Wrocław Zachodni
21:21
14min
Kąty Wrocławskie
21:31
Wrocław Zachodni
21:45
14min
Kąty Wrocławskie
22:39
Wrocław Zachodni
22:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
13min
Kąty Wrocławskie
04:41
Wrocław Zachodni
04:54
13min
Kąty Wrocławskie
05:40
Wrocław Zachodni
05:53
15min
Kąty Wrocławskie
06:16
Wrocław Zachodni
06:31
12min
Kąty Wrocławskie
06:46
Wrocław Zachodni
06:58
16min
Kąty Wrocławskie
07:00
Wrocław Zachodni
07:16
14min
Kąty Wrocławskie
07:18
Wrocław Zachodni
07:32
14min
Kąty Wrocławskie
08:15
Wrocław Zachodni
08:29
13min
Kąty Wrocławskie
08:59
Wrocław Zachodni
09:12
13min
Kąty Wrocławskie
09:15
Wrocław Zachodni
09:28
15min
Kąty Wrocławskie
10:46
Wrocław Zachodni
11:01
14min
Kąty Wrocławskie
11:17
Wrocław Zachodni
11:31
14min
Kąty Wrocławskie
12:44
Wrocław Zachodni
12:58
12min
Kąty Wrocławskie
13:10
Wrocław Zachodni
13:22
13min
Kąty Wrocławskie
15:14
Wrocław Zachodni
15:27
14min
Kąty Wrocławskie
16:12
Wrocław Zachodni
16:26
14min
Kąty Wrocławskie
17:32
Wrocław Zachodni
17:46
14min
Kąty Wrocławskie
18:08
Wrocław Zachodni
18:22
14min
Kąty Wrocławskie
18:30
Wrocław Zachodni
18:44
13min
Kąty Wrocławskie
19:18
Wrocław Zachodni
19:31
13min
Kąty Wrocławskie
21:08
Wrocław Zachodni
21:21
14min
Kąty Wrocławskie
21:31
Wrocław Zachodni
21:45
14min
Kąty Wrocławskie
22:39
Wrocław Zachodni
22:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Kąty Wrocławskie
04:41
Wrocław Zachodni
04:54
13min
Kąty Wrocławskie
05:40
Wrocław Zachodni
05:53
15min
Kąty Wrocławskie
06:16
Wrocław Zachodni
06:31
12min
Kąty Wrocławskie
06:46
Wrocław Zachodni
06:58
16min
Kąty Wrocławskie
07:00
Wrocław Zachodni
07:16
14min
Kąty Wrocławskie
07:18
Wrocław Zachodni
07:32
14min
Kąty Wrocławskie
08:15
Wrocław Zachodni
08:29
13min
Kąty Wrocławskie
08:59
Wrocław Zachodni
09:12
13min
Kąty Wrocławskie
09:15
Wrocław Zachodni
09:28
15min
Kąty Wrocławskie
10:46
Wrocław Zachodni
11:01
14min
Kąty Wrocławskie
11:17
Wrocław Zachodni
11:31
14min
Kąty Wrocławskie
12:44
Wrocław Zachodni
12:58
12min
Kąty Wrocławskie
13:10
Wrocław Zachodni
13:22
13min
Kąty Wrocławskie
15:14
Wrocław Zachodni
15:27
14min
Kąty Wrocławskie
16:12
Wrocław Zachodni
16:26
14min
Kąty Wrocławskie
17:32
Wrocław Zachodni
17:46
14min
Kąty Wrocławskie
18:08
Wrocław Zachodni
18:22
14min
Kąty Wrocławskie
18:30
Wrocław Zachodni
18:44
13min
Kąty Wrocławskie
19:18
Wrocław Zachodni
19:31
13min
Kąty Wrocławskie
21:08
Wrocław Zachodni
21:21
14min
Kąty Wrocławskie
21:31
Wrocław Zachodni
21:45
14min
Kąty Wrocławskie
22:39
Wrocław Zachodni
22:53

Kąty Wrocławskie – Wrocław Zachodni – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds