Rozkład jazdy
Jelenia GóraStara Kamienica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Stara Kamienica ➤ Jelenia Góra

Rozkład jazdy Jelenia Góra – Stara Kamienica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Jelenia Góra
05:40
Stara Kamienica
06:03
18min
Jelenia Góra
07:45
Stara Kamienica
08:03
18min
Jelenia Góra
08:34
Stara Kamienica
08:52
18min
Jelenia Góra
09:45
Stara Kamienica
10:03
18min
Jelenia Góra
11:45
Stara Kamienica
12:03
24min
Jelenia Góra
13:40
Stara Kamienica
14:04
19min
Jelenia Góra
14:33
Stara Kamienica
14:52
18min
Jelenia Góra
15:45
Stara Kamienica
16:03
18min
Jelenia Góra
16:34
Stara Kamienica
16:52
18min
Jelenia Góra
17:45
Stara Kamienica
18:03
18min
Jelenia Góra
19:45
Stara Kamienica
20:03
19min
Jelenia Góra
21:50
Stara Kamienica
22:09
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
23min
Jelenia Góra
05:40
Stara Kamienica
06:03
18min
Jelenia Góra
07:45
Stara Kamienica
08:03
18min
Jelenia Góra
08:34
Stara Kamienica
08:52
18min
Jelenia Góra
09:45
Stara Kamienica
10:03
18min
Jelenia Góra
11:45
Stara Kamienica
12:03
24min
Jelenia Góra
13:40
Stara Kamienica
14:04
19min
Jelenia Góra
14:33
Stara Kamienica
14:52
18min
Jelenia Góra
15:45
Stara Kamienica
16:03
18min
Jelenia Góra
16:34
Stara Kamienica
16:52
18min
Jelenia Góra
17:45
Stara Kamienica
18:03
18min
Jelenia Góra
19:45
Stara Kamienica
20:03
19min
Jelenia Góra
21:50
Stara Kamienica
22:09
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Jelenia Góra
05:40
Stara Kamienica
06:03
18min
Jelenia Góra
07:45
Stara Kamienica
08:03
18min
Jelenia Góra
08:34
Stara Kamienica
08:52
18min
Jelenia Góra
09:45
Stara Kamienica
10:03
18min
Jelenia Góra
11:45
Stara Kamienica
12:03
24min
Jelenia Góra
13:40
Stara Kamienica
14:04
19min
Jelenia Góra
14:33
Stara Kamienica
14:52
18min
Jelenia Góra
15:45
Stara Kamienica
16:03
18min
Jelenia Góra
16:34
Stara Kamienica
16:52
18min
Jelenia Góra
17:45
Stara Kamienica
18:03
18min
Jelenia Góra
19:45
Stara Kamienica
20:03
19min
Jelenia Góra
21:50
Stara Kamienica
22:09

Jelenia Góra – Stara Kamienica – lokalizacje