A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jelcz-LaskowiceWrocław Brochów
Kup bilet na przejazd pociągiem

351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jelcz-Laskowice – Wrocław Brochów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Jelcz-Laskowice
04:28
Wrocław Brochów
04:53
25min
Jelcz-Laskowice
05:18
Wrocław Brochów
05:43
25min
Jelcz-Laskowice
06:40
Wrocław Brochów
07:05
26min
Jelcz-Laskowice
07:10
Wrocław Brochów
07:36
25min
Jelcz-Laskowice
07:43
Wrocław Brochów
08:08
24min
Jelcz-Laskowice
08:45
Wrocław Brochów
09:09
24min
Jelcz-Laskowice
09:41
Wrocław Brochów
10:05
23min
Jelcz-Laskowice
11:15
Wrocław Brochów
11:38
25min
Jelcz-Laskowice
12:35
Wrocław Brochów
13:00
32min
Jelcz-Laskowice
13:34
Wrocław Brochów
14:06
30min
Jelcz-Laskowice
14:29
Wrocław Brochów
14:59
31min
Jelcz-Laskowice
16:49
Wrocław Brochów
17:20
26min
Jelcz-Laskowice
17:21
Wrocław Brochów
17:47
24min
Jelcz-Laskowice
17:30
Wrocław Brochów
17:54
30min
Jelcz-Laskowice
19:04
Wrocław Brochów
19:34
26min
Jelcz-Laskowice
20:01
Wrocław Brochów
20:27
30min
Jelcz-Laskowice
21:29
Wrocław Brochów
21:59
24min
Jelcz-Laskowice
22:26
Wrocław Brochów
22:50
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
25min
Jelcz-Laskowice
04:28
Wrocław Brochów
04:53
25min
Jelcz-Laskowice
05:18
Wrocław Brochów
05:43
25min
Jelcz-Laskowice
06:40
Wrocław Brochów
07:05
26min
Jelcz-Laskowice
07:10
Wrocław Brochów
07:36
25min
Jelcz-Laskowice
07:43
Wrocław Brochów
08:08
24min
Jelcz-Laskowice
08:45
Wrocław Brochów
09:09
24min
Jelcz-Laskowice
09:41
Wrocław Brochów
10:05
23min
Jelcz-Laskowice
11:15
Wrocław Brochów
11:38
25min
Jelcz-Laskowice
12:35
Wrocław Brochów
13:00
32min
Jelcz-Laskowice
13:34
Wrocław Brochów
14:06
30min
Jelcz-Laskowice
14:29
Wrocław Brochów
14:59
31min
Jelcz-Laskowice
16:49
Wrocław Brochów
17:20
26min
Jelcz-Laskowice
17:21
Wrocław Brochów
17:47
24min
Jelcz-Laskowice
17:30
Wrocław Brochów
17:54
30min
Jelcz-Laskowice
19:04
Wrocław Brochów
19:34
26min
Jelcz-Laskowice
20:01
Wrocław Brochów
20:27
30min
Jelcz-Laskowice
21:29
Wrocław Brochów
21:59
24min
Jelcz-Laskowice
22:26
Wrocław Brochów
22:50
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Jelcz-Laskowice
04:28
Wrocław Brochów
04:53
25min
Jelcz-Laskowice
05:18
Wrocław Brochów
05:43
25min
Jelcz-Laskowice
06:40
Wrocław Brochów
07:05
26min
Jelcz-Laskowice
07:10
Wrocław Brochów
07:36
25min
Jelcz-Laskowice
07:43
Wrocław Brochów
08:08
24min
Jelcz-Laskowice
08:45
Wrocław Brochów
09:09
24min
Jelcz-Laskowice
09:41
Wrocław Brochów
10:05
23min
Jelcz-Laskowice
11:15
Wrocław Brochów
11:38
25min
Jelcz-Laskowice
12:35
Wrocław Brochów
13:00
32min
Jelcz-Laskowice
13:34
Wrocław Brochów
14:06
30min
Jelcz-Laskowice
14:29
Wrocław Brochów
14:59
31min
Jelcz-Laskowice
16:49
Wrocław Brochów
17:20
26min
Jelcz-Laskowice
17:21
Wrocław Brochów
17:47
24min
Jelcz-Laskowice
17:30
Wrocław Brochów
17:54
30min
Jelcz-Laskowice
19:04
Wrocław Brochów
19:34
26min
Jelcz-Laskowice
20:01
Wrocław Brochów
20:27
30min
Jelcz-Laskowice
21:29
Wrocław Brochów
21:59
24min
Jelcz-Laskowice
22:26
Wrocław Brochów
22:50

Jelcz-Laskowice – Wrocław Brochów – lokalizacje