A A Czcionka

Rozkład jazdy
Gryfów ŚląskiJelenia Góra
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelenia Góra ➤ Gryfów Śląski
519 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Gryfów Śląski-Jelenia Góra – kup bilet na przejazd pociągiem

Trasa między stacjami PKP Gryfów Śląski-Jelenia Góra biegnie przez 6 stacji pośrednich. W planowaniu codziennych podróży warto zwrócić uwagę na taryfy biletowe, w tym Bilet zintegrowany Izerski. Sprawdź połączenia Gryfów Śląski-Jelenia Góra i zapewnij sobie wygodną i tanią podróż.

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
44min
Gryfów Śląski
05:38
Jelenia Góra
06:22
45min
Gryfów Śląski
06:32
Jelenia Góra
07:17
45min
Gryfów Śląski
08:32
Jelenia Góra
09:17
45min
Gryfów Śląski
10:32
Jelenia Góra
11:17
45min
Gryfów Śląski
14:32
Jelenia Góra
15:17
45min
Gryfów Śląski
16:32
Jelenia Góra
17:17
48min
Gryfów Śląski
18:32
Jelenia Góra
19:20
43min
Gryfów Śląski
20:32
Jelenia Góra
21:15

Rozkład jazdy Gryfów Śląski-Jelenia Góra

Codziennie między stacjami PKP Gryfów Śląski-Jelenia Góra kursuje kilkanaście pociągów. Dokładny ich wykaz został przedstawiony powyżej. Można na nim sprawdzić, w jakie dni i o której godzinie jeździ dany pociąg. Dodatkowo poniżej udostępniamy liniowy schemat linii, który obrazuje przebieg trasy na kolejowej mapie Dolnego Śląska.

W czasie podróży informacji na temat odbywających się kursów dostarcza rozkład jazdy PKP Gryfów Śląski-Jelenia Góra zamieszczony na tablicach odjazdów.

liniowy schemat połączeń

Gryfów Śląski – Jelenia Góra – lokalizacje

Gryfów Śląski

Otwarty w 1865 roku dworzec Gryfów Śląski znajduje się we wschodniej części miasta, około 1,2 km od Rynku. Okoliczna infrastruktura zapewnia sklepy, lokale gastronomiczne, ośrodki agroturystyczne, a nawet Park Miejski. Oczekując na pociąg między stacjami PKP Gryfów Śląski i Jelenia Góra na terenie dworca można skorzystać z poczekalni.

Dojazd na miejsce zapewniają dobrze zorganizowana sieć dróg miejskich oraz znajdujące się przy stacji miejsca postojowe i przystanek autobusowy.

Jelenia Góra

Dworzec kolejowy Jelenia Góra znajduje się około 2 km na wschód od ścisłego centrum miasta. Zlokalizowany między drogami miejskimi zapewnia doskonałe połączenie z każdą częścią miasta. Przy stacji znajdują się parking, przystanki komunikacji miejskiej oraz PKS.

Budynek dworca służy Podróżnym hallem z siedzeniami, lokalem gastronomicznym, salonikiem prasowym oraz toaletami. Ponadto jest dostosowany do osób o ograniczonych możliwościach poruszania się. Każdy pasażer wysiadający z pociągu Gryfów Śląski-Jelenia Góra może skorzystać z wind, umiejscowionych przy peronach i bezpiecznie opuścić dworzec.

Już dziś kup bilet na pociąg Gryfów Śląski-Jelenia Góra i podróżuj bezpiecznie.