Rozkład jazdy
Góra ŚląskaRawicz
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Góra Śląska-Rawicz – kup bilet na przejazd pociągiem

Połączenia komunikacyjne na trasie PKP Góra Śląska-Rawicz na czas rewitalizacji linii, obsługiwane są przez Kolejową Komunikację Autobusową Kolei Dolnośląskich. Skorelowane z rozkładami pociągów kursy umożliwiają pasażerom swobodne korzystanie z kolei. Zakup biletu odbywa się na takich samych zasadach i podlega tym samym ulgom, co bilety na pociąg.

Sprawdź możliwości podróżowania na trasie Góra Śląska-Rawicz i skorzystaj z autobusu KD.

Rozkład jazdy Góra Śląska – Rawicz

Między przystankiem w Górze Śląskiej i stacją w Rawiczu codziennie kursuje kilka autobusów Kolei Dolnośląskich. Poniższy wykaz przedstawia dokładne godziny i dni przejazdów. Rozkład jazdy PKP Góra Śląska-Rawicz można sprawdzić w zakładce rozkład jazdy, a informacje o ewentualnych utrudnieniach w zakładce dotyczącej stanu linii.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet

Góra Śląska – Rawicz – lokalizacje

Góra Śląska

Stacja klejowa w Górze Śląskiej powstała w 1855 roku. Na czas remontu linii kolejowej obejmującej stację, połączenia na trasie Góra Śląska-Rawicz obsługuje przystanek Kolejowej Komunikacji Autobusowej przy ulicy Starogórskiej, w centralnej części miasta. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, targowisko miejskie, lokale gastronomiczne oraz punkty usługowe. Dojazd na miejsce zapewnia dobrze zorganizowana sieć dróg, a w niedalekiej odległości znajdują się miejsca postojowe.

Rawicz

Otwarta w 1856 roku stacja w Rawiczu kategoryzowana jest jako dworzec regionalny. W ramach remontu zakończonego w 2015 roku, odnowiono elewacje, klatki schodowe i oświetlenie. Wprowadzono także udogodnienia dla osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Pasażerowie, po wyjściu z autobusu obsługującego rozkład jazdy Góra Śląska-Rawicz, mogą skorzystać z poczekalni, kasy biletowej, toalet oraz pomieszczenia dla opiekunów z dziećmi.

Dworzec posiada bardzo dobrą lokalizację oraz połączenie z miastem. Przy budynku zlokalizowany jest parking oraz przystanek autobusowy. Obok znajduje się również dworzec PKS.