Rozkład jazdy
DomasławWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Domasław

Rozkład jazdy Domasław – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Domasław
05:21
Wrocław Główny
05:39
19min
Domasław
06:02
Wrocław Główny
06:21
19min
Domasław
06:36
Wrocław Główny
06:55
22min
Domasław
06:59
Wrocław Główny
07:21
18min
Domasław
09:04
Wrocław Główny
09:22
25min
Domasław
09:48
Wrocław Główny
10:13
23min
Domasław
11:34
Wrocław Główny
11:57
20min
Domasław
13:37
Wrocław Główny
13:57
19min
Domasław
15:15
Wrocław Główny
15:34
20min
Domasław
16:15
Wrocław Główny
16:35
18min
Domasław
17:04
Wrocław Główny
17:22
21min
Domasław
17:55
Wrocław Główny
18:16
24min
Domasław
21:07
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
18min
Domasław
05:21
Wrocław Główny
05:39
19min
Domasław
06:02
Wrocław Główny
06:21
19min
Domasław
06:36
Wrocław Główny
06:55
22min
Domasław
06:59
Wrocław Główny
07:21
18min
Domasław
09:04
Wrocław Główny
09:22
25min
Domasław
09:48
Wrocław Główny
10:13
23min
Domasław
11:34
Wrocław Główny
11:57
20min
Domasław
13:37
Wrocław Główny
13:57
19min
Domasław
15:15
Wrocław Główny
15:34
20min
Domasław
16:15
Wrocław Główny
16:35
18min
Domasław
17:04
Wrocław Główny
17:22
21min
Domasław
17:55
Wrocław Główny
18:16
24min
Domasław
21:07
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Domasław
05:21
Wrocław Główny
05:39
19min
Domasław
06:02
Wrocław Główny
06:21
19min
Domasław
06:36
Wrocław Główny
06:55
22min
Domasław
06:59
Wrocław Główny
07:21
18min
Domasław
09:04
Wrocław Główny
09:22
25min
Domasław
09:48
Wrocław Główny
10:13
23min
Domasław
11:34
Wrocław Główny
11:57
20min
Domasław
13:37
Wrocław Główny
13:57
19min
Domasław
15:15
Wrocław Główny
15:34
20min
Domasław
16:15
Wrocław Główny
16:35
18min
Domasław
17:04
Wrocław Główny
17:22
21min
Domasław
17:55
Wrocław Główny
18:16
24min
Domasław
21:07
Wrocław Główny
21:31

Domasław – Wrocław Główny – lokalizacje