Rozkład jazdy
Dobrzykowice WrocławskieWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Dobrzykowice Wrocławskie

Rozkład jazdy Dobrzykowice Wrocławskie – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
35min
Dobrzykowice Wrocławskie
05:30
Wrocław Główny
06:05
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
06:43
Wrocław Główny
07:15
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
08:05
Wrocław Główny
08:36
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
09:06
Wrocław Główny
09:42
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
10:16
Wrocław Główny
10:49
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
11:42
Wrocław Główny
12:14
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
12:46
Wrocław Główny
13:19
38min
Dobrzykowice Wrocławskie
14:17
Wrocław Główny
14:55
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
15:28
Wrocław Główny
16:04
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
16:52
Wrocław Główny
17:24
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
17:48
Wrocław Główny
18:21
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
19:12
Wrocław Główny
19:45
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
20:32
Wrocław Główny
21:03
34min
Dobrzykowice Wrocławskie
21:40
Wrocław Główny
22:14
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
23:22
Wrocław Główny
23:54
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
35min
Dobrzykowice Wrocławskie
05:30
Wrocław Główny
06:05
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
06:43
Wrocław Główny
07:15
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
08:05
Wrocław Główny
08:36
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
09:06
Wrocław Główny
09:42
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
10:16
Wrocław Główny
10:49
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
11:42
Wrocław Główny
12:14
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
12:46
Wrocław Główny
13:19
38min
Dobrzykowice Wrocławskie
14:17
Wrocław Główny
14:55
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
15:28
Wrocław Główny
16:04
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
16:52
Wrocław Główny
17:24
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
17:48
Wrocław Główny
18:21
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
19:12
Wrocław Główny
19:45
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
20:32
Wrocław Główny
21:03
34min
Dobrzykowice Wrocławskie
21:40
Wrocław Główny
22:14
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
23:22
Wrocław Główny
23:54
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
35min
Dobrzykowice Wrocławskie
05:30
Wrocław Główny
06:05
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
06:43
Wrocław Główny
07:15
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
08:05
Wrocław Główny
08:36
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
09:06
Wrocław Główny
09:42
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
10:16
Wrocław Główny
10:49
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
11:42
Wrocław Główny
12:14
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
12:46
Wrocław Główny
13:19
38min
Dobrzykowice Wrocławskie
14:17
Wrocław Główny
14:55
36min
Dobrzykowice Wrocławskie
15:28
Wrocław Główny
16:04
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
16:52
Wrocław Główny
17:24
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
17:48
Wrocław Główny
18:21
33min
Dobrzykowice Wrocławskie
19:12
Wrocław Główny
19:45
31min
Dobrzykowice Wrocławskie
20:32
Wrocław Główny
21:03
34min
Dobrzykowice Wrocławskie
21:40
Wrocław Główny
22:14
32min
Dobrzykowice Wrocławskie
23:22
Wrocław Główny
23:54

Dobrzykowice Wrocławskie – Wrocław Główny – lokalizacje