Rozkład jazdy
DługołękaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Długołęka

Rozkład jazdy Długołęka – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Długołęka
04:21
Wrocław Główny
04:46
26min
Długołęka
05:31
Wrocław Główny
05:57
27min
Długołęka
06:12
Wrocław Główny
06:39
25min
Długołęka
07:23
Wrocław Główny
07:48
25min
Długołęka
08:22
Wrocław Główny
08:47
25min
Długołęka
10:30
Wrocław Główny
10:55
25min
Długołęka
11:16
Wrocław Główny
11:41
24min
Długołęka
13:16
Wrocław Główny
13:40
27min
Długołęka
15:43
Wrocław Główny
16:10
24min
Długołęka
17:46
Wrocław Główny
18:10
24min
Długołęka
20:12
Wrocław Główny
20:36
26min
Długołęka
22:31
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
25min
Długołęka
04:21
Wrocław Główny
04:46
26min
Długołęka
05:31
Wrocław Główny
05:57
27min
Długołęka
06:12
Wrocław Główny
06:39
25min
Długołęka
07:23
Wrocław Główny
07:48
25min
Długołęka
08:22
Wrocław Główny
08:47
25min
Długołęka
10:30
Wrocław Główny
10:55
25min
Długołęka
11:16
Wrocław Główny
11:41
24min
Długołęka
13:16
Wrocław Główny
13:40
27min
Długołęka
15:43
Wrocław Główny
16:10
24min
Długołęka
17:46
Wrocław Główny
18:10
24min
Długołęka
20:12
Wrocław Główny
20:36
26min
Długołęka
22:31
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Długołęka
04:21
Wrocław Główny
04:46
26min
Długołęka
05:31
Wrocław Główny
05:57
27min
Długołęka
06:12
Wrocław Główny
06:39
25min
Długołęka
07:23
Wrocław Główny
07:48
25min
Długołęka
08:22
Wrocław Główny
08:47
25min
Długołęka
10:30
Wrocław Główny
10:55
25min
Długołęka
11:16
Wrocław Główny
11:41
24min
Długołęka
13:16
Wrocław Główny
13:40
27min
Długołęka
15:43
Wrocław Główny
16:10
24min
Długołęka
17:46
Wrocław Główny
18:10
24min
Długołęka
20:12
Wrocław Główny
20:36
26min
Długołęka
22:31
Wrocław Główny
22:57

Długołęka – Wrocław Główny– lokalizacje