A A Czcionka

Rozkład jazdy
Czernica WrocławskaWrocław Brochów
Kup bilet na przejazd pociągiem

358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Czernica Wrocławska – Wrocław Brochów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Czernica Wrocławska
04:37
Wrocław Brochów
04:53
16min
Czernica Wrocławska
05:27
Wrocław Brochów
05:43
15min
Czernica Wrocławska
06:50
Wrocław Brochów
07:05
16min
Czernica Wrocławska
07:20
Wrocław Brochów
07:36
16min
Czernica Wrocławska
07:52
Wrocław Brochów
08:08
15min
Czernica Wrocławska
08:54
Wrocław Brochów
09:09
15min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Brochów
10:05
14min
Czernica Wrocławska
11:24
Wrocław Brochów
11:38
16min
Czernica Wrocławska
12:44
Wrocław Brochów
13:00
22min
Czernica Wrocławska
13:44
Wrocław Brochów
14:06
21min
Czernica Wrocławska
14:38
Wrocław Brochów
14:59
22min
Czernica Wrocławska
16:58
Wrocław Brochów
17:20
16min
Czernica Wrocławska
17:31
Wrocław Brochów
17:47
15min
Czernica Wrocławska
17:39
Wrocław Brochów
17:54
21min
Czernica Wrocławska
19:13
Wrocław Brochów
19:34
16min
Czernica Wrocławska
20:11
Wrocław Brochów
20:27
21min
Czernica Wrocławska
21:38
Wrocław Brochów
21:59
15min
Czernica Wrocławska
22:35
Wrocław Brochów
22:50
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
16min
Czernica Wrocławska
04:37
Wrocław Brochów
04:53
16min
Czernica Wrocławska
05:27
Wrocław Brochów
05:43
15min
Czernica Wrocławska
06:50
Wrocław Brochów
07:05
16min
Czernica Wrocławska
07:20
Wrocław Brochów
07:36
16min
Czernica Wrocławska
07:52
Wrocław Brochów
08:08
15min
Czernica Wrocławska
08:54
Wrocław Brochów
09:09
15min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Brochów
10:05
14min
Czernica Wrocławska
11:24
Wrocław Brochów
11:38
16min
Czernica Wrocławska
12:44
Wrocław Brochów
13:00
22min
Czernica Wrocławska
13:44
Wrocław Brochów
14:06
21min
Czernica Wrocławska
14:38
Wrocław Brochów
14:59
22min
Czernica Wrocławska
16:58
Wrocław Brochów
17:20
16min
Czernica Wrocławska
17:31
Wrocław Brochów
17:47
15min
Czernica Wrocławska
17:39
Wrocław Brochów
17:54
21min
Czernica Wrocławska
19:13
Wrocław Brochów
19:34
16min
Czernica Wrocławska
20:11
Wrocław Brochów
20:27
21min
Czernica Wrocławska
21:38
Wrocław Brochów
21:59
15min
Czernica Wrocławska
22:35
Wrocław Brochów
22:50
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Czernica Wrocławska
04:37
Wrocław Brochów
04:53
16min
Czernica Wrocławska
05:27
Wrocław Brochów
05:43
15min
Czernica Wrocławska
06:50
Wrocław Brochów
07:05
16min
Czernica Wrocławska
07:20
Wrocław Brochów
07:36
16min
Czernica Wrocławska
07:52
Wrocław Brochów
08:08
15min
Czernica Wrocławska
08:54
Wrocław Brochów
09:09
15min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Brochów
10:05
14min
Czernica Wrocławska
11:24
Wrocław Brochów
11:38
16min
Czernica Wrocławska
12:44
Wrocław Brochów
13:00
22min
Czernica Wrocławska
13:44
Wrocław Brochów
14:06
21min
Czernica Wrocławska
14:38
Wrocław Brochów
14:59
22min
Czernica Wrocławska
16:58
Wrocław Brochów
17:20
16min
Czernica Wrocławska
17:31
Wrocław Brochów
17:47
15min
Czernica Wrocławska
17:39
Wrocław Brochów
17:54
21min
Czernica Wrocławska
19:13
Wrocław Brochów
19:34
16min
Czernica Wrocławska
20:11
Wrocław Brochów
20:27
21min
Czernica Wrocławska
21:38
Wrocław Brochów
21:59
15min
Czernica Wrocławska
22:35
Wrocław Brochów
22:50

Czernica Wrocławska – Wrocław Brochów– lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds