Rozkład jazdy
Chrząstawa MałaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Chrząstawa Mała

Rozkład jazdy Chrząstawa Mała – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
43min
Chrząstawa Mała
05:22
Wrocław Główny
06:05
41min
Chrząstawa Mała
06:34
Wrocław Główny
07:15
41min
Chrząstawa Mała
07:55
Wrocław Główny
08:36
46min
Chrząstawa Mała
08:56
Wrocław Główny
09:42
42min
Chrząstawa Mała
10:07
Wrocław Główny
10:49
46min
Chrząstawa Mała
11:28
Wrocław Główny
12:14
42min
Chrząstawa Mała
12:37
Wrocław Główny
13:19
47min
Chrząstawa Mała
14:08
Wrocław Główny
14:55
45min
Chrząstawa Mała
15:19
Wrocław Główny
16:04
46min
Chrząstawa Mała
16:38
Wrocław Główny
17:24
43min
Chrząstawa Mała
17:38
Wrocław Główny
18:21
42min
Chrząstawa Mała
19:03
Wrocław Główny
19:45
41min
Chrząstawa Mała
20:22
Wrocław Główny
21:03
44min
Chrząstawa Mała
21:30
Wrocław Główny
22:14
41min
Chrząstawa Mała
23:13
Wrocław Główny
23:54
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
43min
Chrząstawa Mała
05:22
Wrocław Główny
06:05
41min
Chrząstawa Mała
06:34
Wrocław Główny
07:15
41min
Chrząstawa Mała
07:55
Wrocław Główny
08:36
46min
Chrząstawa Mała
08:56
Wrocław Główny
09:42
42min
Chrząstawa Mała
10:07
Wrocław Główny
10:49
46min
Chrząstawa Mała
11:28
Wrocław Główny
12:14
42min
Chrząstawa Mała
12:37
Wrocław Główny
13:19
47min
Chrząstawa Mała
14:08
Wrocław Główny
14:55
45min
Chrząstawa Mała
15:19
Wrocław Główny
16:04
46min
Chrząstawa Mała
16:38
Wrocław Główny
17:24
43min
Chrząstawa Mała
17:38
Wrocław Główny
18:21
42min
Chrząstawa Mała
19:03
Wrocław Główny
19:45
41min
Chrząstawa Mała
20:22
Wrocław Główny
21:03
44min
Chrząstawa Mała
21:30
Wrocław Główny
22:14
41min
Chrząstawa Mała
23:13
Wrocław Główny
23:54
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
43min
Chrząstawa Mała
05:22
Wrocław Główny
06:05
41min
Chrząstawa Mała
06:34
Wrocław Główny
07:15
41min
Chrząstawa Mała
07:55
Wrocław Główny
08:36
46min
Chrząstawa Mała
08:56
Wrocław Główny
09:42
42min
Chrząstawa Mała
10:07
Wrocław Główny
10:49
46min
Chrząstawa Mała
11:28
Wrocław Główny
12:14
42min
Chrząstawa Mała
12:37
Wrocław Główny
13:19
47min
Chrząstawa Mała
14:08
Wrocław Główny
14:55
45min
Chrząstawa Mała
15:19
Wrocław Główny
16:04
46min
Chrząstawa Mała
16:38
Wrocław Główny
17:24
43min
Chrząstawa Mała
17:38
Wrocław Główny
18:21
42min
Chrząstawa Mała
19:03
Wrocław Główny
19:45
41min
Chrząstawa Mała
20:22
Wrocław Główny
21:03
44min
Chrząstawa Mała
21:30
Wrocław Główny
22:14
41min
Chrząstawa Mała
23:13
Wrocław Główny
23:54

Chrząstawa Mała – Wrocław Główny – lokalizacje