Rozkład jazdy
Bystrzyca KłodzkaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Bystrzyca Kłodzka

Rozkład jazdy Bystrzyca Kłodzka – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
05:13
Wrocław Główny
07:07
1h53min
Bystrzyca Kłodzka
06:15
Wrocław Główny
08:08
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
07:21
Wrocław Główny
09:18
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
09:15
Wrocław Główny
11:14
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
12:21
Wrocław Główny
14:15
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
14:15
Wrocław Główny
16:14
1h56min
Bystrzyca Kłodzka
16:41
Wrocław Główny
18:37
1h58min
Bystrzyca Kłodzka
17:30
Wrocław Główny
19:28
1h47min
Bystrzyca Kłodzka
18:16
Wrocław Główny
20:03
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
19:14
Wrocław Główny
21:11
1h42min
Bystrzyca Kłodzka
21:31
Wrocław Główny
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
05:13
Wrocław Główny
07:07
1h53min
Bystrzyca Kłodzka
06:15
Wrocław Główny
08:08
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
07:21
Wrocław Główny
09:18
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
09:15
Wrocław Główny
11:14
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
12:21
Wrocław Główny
14:15
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
14:15
Wrocław Główny
16:14
1h56min
Bystrzyca Kłodzka
16:41
Wrocław Główny
18:37
1h58min
Bystrzyca Kłodzka
17:30
Wrocław Główny
19:28
1h47min
Bystrzyca Kłodzka
18:16
Wrocław Główny
20:03
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
19:14
Wrocław Główny
21:11
1h42min
Bystrzyca Kłodzka
21:31
Wrocław Główny
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
05:13
Wrocław Główny
07:07
1h53min
Bystrzyca Kłodzka
06:15
Wrocław Główny
08:08
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
07:21
Wrocław Główny
09:18
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
09:15
Wrocław Główny
11:14
1h54min
Bystrzyca Kłodzka
12:21
Wrocław Główny
14:15
1h59min
Bystrzyca Kłodzka
14:15
Wrocław Główny
16:14
1h56min
Bystrzyca Kłodzka
16:41
Wrocław Główny
18:37
1h58min
Bystrzyca Kłodzka
17:30
Wrocław Główny
19:28
1h47min
Bystrzyca Kłodzka
18:16
Wrocław Główny
20:03
1h57min
Bystrzyca Kłodzka
19:14
Wrocław Główny
21:11
1h42min
Bystrzyca Kłodzka
21:31
Wrocław Główny
23:13

Bystrzyca Kłodzka – Wrocław Główny – lokalizacje