Rozkład jazdy
BolesławiecWrocław Leśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Bolesławiec – Wrocław Leśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h14min
Bolesławiec
04:18
Wrocław Leśnica
05:32
1h15min
Bolesławiec
05:17
Wrocław Leśnica
06:32
1h2min
Bolesławiec
06:07
Wrocław Leśnica
07:09
1h16min
Bolesławiec
07:00
Wrocław Leśnica
08:16
1h8min
Bolesławiec
10:10
Wrocław Leśnica
11:18
1h12min
Bolesławiec
12:04
Wrocław Leśnica
13:16
1h15min
Bolesławiec
15:00
Wrocław Leśnica
16:15
1h18min
Bolesławiec
16:02
Wrocław Leśnica
17:20
1h13min
Bolesławiec
16:57
Wrocław Leśnica
18:10
1h20min
Bolesławiec
18:01
Wrocław Leśnica
19:21
1h12min
Bolesławiec
19:05
Wrocław Leśnica
20:17
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h14min
Bolesławiec
04:18
Wrocław Leśnica
05:32
1h15min
Bolesławiec
05:17
Wrocław Leśnica
06:32
1h2min
Bolesławiec
06:07
Wrocław Leśnica
07:09
1h16min
Bolesławiec
07:00
Wrocław Leśnica
08:16
1h8min
Bolesławiec
10:10
Wrocław Leśnica
11:18
1h12min
Bolesławiec
12:04
Wrocław Leśnica
13:16
1h15min
Bolesławiec
15:00
Wrocław Leśnica
16:15
1h18min
Bolesławiec
16:02
Wrocław Leśnica
17:20
1h13min
Bolesławiec
16:57
Wrocław Leśnica
18:10
1h20min
Bolesławiec
18:01
Wrocław Leśnica
19:21
1h12min
Bolesławiec
19:05
Wrocław Leśnica
20:17
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h14min
Bolesławiec
04:18
Wrocław Leśnica
05:32
1h15min
Bolesławiec
05:17
Wrocław Leśnica
06:32
1h2min
Bolesławiec
06:07
Wrocław Leśnica
07:09
1h16min
Bolesławiec
07:00
Wrocław Leśnica
08:16
1h8min
Bolesławiec
10:10
Wrocław Leśnica
11:18
1h12min
Bolesławiec
12:04
Wrocław Leśnica
13:16
1h15min
Bolesławiec
15:00
Wrocław Leśnica
16:15
1h18min
Bolesławiec
16:02
Wrocław Leśnica
17:20
1h13min
Bolesławiec
16:57
Wrocław Leśnica
18:10
1h20min
Bolesławiec
18:01
Wrocław Leśnica
19:21
1h12min
Bolesławiec
19:05
Wrocław Leśnica
20:17

Bolesławiec – Wrocław Leśnica – lokalizacje