Rozkład jazdy
Bielawa ZachodniaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Bielawa Zachodnia

Rozkład jazdy Bielawa Zachodnia – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h42min
Bielawa Zachodnia
04:55
Wrocław Główny
06:37
1h33min
Bielawa Zachodnia
06:38
Wrocław Główny
08:11
1h29min
Bielawa Zachodnia
09:30
Wrocław Główny
10:59
1h56min
Bielawa Zachodnia
13:35
Wrocław Główny
15:31
1h30min
Bielawa Zachodnia
15:14
Wrocław Główny
16:44
1h38min
Bielawa Zachodnia
17:38
Wrocław Główny
19:16
1h33min
Bielawa Zachodnia
20:06
Wrocław Główny
21:39
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h42min
Bielawa Zachodnia
04:55
Wrocław Główny
06:37
1h33min
Bielawa Zachodnia
06:38
Wrocław Główny
08:11
1h29min
Bielawa Zachodnia
09:30
Wrocław Główny
10:59
1h56min
Bielawa Zachodnia
13:35
Wrocław Główny
15:31
1h30min
Bielawa Zachodnia
15:14
Wrocław Główny
16:44
1h38min
Bielawa Zachodnia
17:38
Wrocław Główny
19:16
1h33min
Bielawa Zachodnia
20:06
Wrocław Główny
21:39
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h42min
Bielawa Zachodnia
04:55
Wrocław Główny
06:37
1h33min
Bielawa Zachodnia
06:38
Wrocław Główny
08:11
1h29min
Bielawa Zachodnia
09:30
Wrocław Główny
10:59
1h56min
Bielawa Zachodnia
13:35
Wrocław Główny
15:31
1h30min
Bielawa Zachodnia
15:14
Wrocław Główny
16:44
1h38min
Bielawa Zachodnia
17:38
Wrocław Główny
19:16
1h33min
Bielawa Zachodnia
20:06
Wrocław Główny
21:39

Bielawa Zachodnia – Wrocław Główny – lokalizacje