Weekendy w Forst

Na przejazd do stacji Forst(Lausitz) bezpośrednimi pociągami KD z Wrocławia wystarczy nabyć bilet krajowy według Taryfy Przewozowej TP-KD, według krajowej oferty specjalnej (np. „Razem z KD”, „Senior 60+”) lub wg honorowanej w pociągach KD oferty krajowej w relacji do stacji w Zasiekach oraz dodatkowy „Bilet graniczny Polska-Niemcy”.

Cena biletu granicznego w jedną stronę wynosi 5,00 PLN.

Odbywając podróż w kierunku Polski wystarczy nabyć u konduktora KD „Bilet graniczny Polska-Niemcy” oraz polski bilet krajowy w relacji od stacji Zasieki do wybranej stacji w Polsce.

W przypadku nabywania biletu na terenie Niemiec w sieci sprzedaży Deutsche Bahn odprawa prowadzona jest w oparciu o taryfę międzynarodową SCIC-NRT (cena biletu jednorazowego Forst(Lausitz) – Wrocław Główny w zależności od aktualnego kursu walut wynosi ok. 120 zł, natomiast do Legnicy – ok. 100 zł). Aktualne ceny biletów w niemieckiej sieci sprzedaży można znaleźć na stronie internetowej Deutsche Bahn > > >

Na odcinku granicznym Zasieki – Forst(Lausitz) bez ponoszenia dodatkowych opłat mogą wielokrotnie podróżować (zgodnie z terminem ważności biletu) w dowolnym kierunku posiadacze następujących biletów:

Powyższe zasady nie dotyczą połączenia „Pociąg do Kultury” Wrocław – Berlin – Wrocław, w którym obowiązuje wyłącznie taryfa specjalna > > >

Zobacz także: