Wyniki konkursu fotograficznego

Dziękujemy za wspólną wycieczkę trasą 286 z Wałbrzycha do Kłodzka

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w niezwykłej podróży z Wałbrzycha do Kłodzka! Wasza obecność uczyniła tę podróż niezapomnianą, pełną fascynujących rozmów i cudownych chwil. Dziękujemy Joannie Lamparskiej za wszystkie niesamowite historie, anegdoty i legendy. Dzięki jej opowieściom krajobrazy za oknem ożywały!

Wielu z Was pytało, czy planujemy organizować kolejne podobne przejazdy. Oczywiście! Chcemy razem z Wami odkrywać najpiękniejsze trasy kolejowe Dolnego Śląska z okien pociągów KD. Zachęcamy do śledzenia naszej strony – to tutaj, w aktualnościach znajdziecie najświeższe informacje o planowanych wycieczkach z Kolejami Dolnośląskimi.

Galeria zdjęć z przejazdu trasą 286 z Joanną Lamparską

Wyniki konkursu

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie fotograficznym. Wybór laureatów był niezwykle trudny. Zwycięskie zdjęcie przyszło do nas z adresu in***d@*.pl. Wyróżnieniami nagrodziliśmy zdjęcia przesłane z adresów t.mr***1@*.com oraz rita***0@*.pl. Wasze kreatywne prace wywarły na nas ogromne wrażenie – uchwyciliście magię tej niezwykłej trasy, dziękujemy! Z laureatami skontaktowaliśmy się już drogą elektroniczną.