Utrudnienia na trasie Mościsko Dzierżoniowskie – Kamieniec Ząbkowicki

Ważna informacja dla podróżnych Kolei Dolnośląskich: od poniedziałku 3 lipca, do środy 19 lipca na trasie Mościsko Dzierżoniowskie – Kamieniec Ząbkowicki oraz do Bielawy ruch pociągów będzie częściowo wstrzymany i zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa za niektóre z pociągów.

Z uwagi na prace torowe realizowane przez PKP PLK SA w dniach 3-19.07.2023 r. na trasie Ząbkowice Śląskie – Piława Górna  zamiast pociągów będą kursowały autobusy.

Dla niektórych połączeń komunikacja zastępcza będzie wydłużona o odcinki Mościsko Dzierżoniowskie – Dzierżoniów Śląski – Piława Górna, Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śląski – Piława Górna albo Ząbkowice Śląskie – Kamieniec Ząbkowicki.

– Podróżnych tradycyjnie prosimy o uważne sprawdzanie komunikatów na stacjach oraz śledzenie powiadomień o utrudnieniach na stronie kolejedolnoslaskie.pl przed każdą planowaną podróżą – mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich.

Na poniższej mapie prezentujemy lokalizacje przystanków zastępczej komunikacji autobusowej dla wsiadających i wysiadających na poszczególnych stacjach.