A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaDrezno
Kup bilet na przejazd pociągiem

416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Drezno

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h37min
Legnica
06:50
Dresden Hbf
09:27
2h55min
Legnica
10:32
Dresden Hbf
13:27
3h41min
Legnica
11:46
Dresden Hbf
15:27
3h06min
Legnica
13:39
Dresden Hbf
16:45
2h33mn
Legnica
18:54
Dresden Hbf
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
2h37min
Legnica
06:50
Dresden Hbf
09:27
2h55min
Legnica
10:32
Dresden Hbf
13:27
3h41min
Legnica
11:46
Dresden Hbf
15:27
3h06min
Legnica
13:39
Dresden Hbf
16:45
2h33mn
Legnica
18:54
Dresden Hbf
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h37min
Legnica
06:50
Dresden Hbf
09:27
2h55min
Legnica
10:32
Dresden Hbf
13:27
3h41min
Legnica
11:46
Dresden Hbf
15:27
3h06min
Legnica
13:39
Dresden Hbf
16:45
2h33mn
Legnica
18:54
Dresden Hbf
21:27

Sprawdź ofertę >>> Promocja Drezdeńska

Rozkład jazdy Legnica – Drezno

Legnica – Drezno – lokalizacje

Drezno

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds