Rozkład jazdy
Jedlina-ZdrójŚwidnica Przedmieście
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rozkład jazdy Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście – kup bilet na przejazd pociągiem

Połączenie PKP Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście to doskonały sposób, aby z miejscowości uzdrowiskowej dostać się do jednego z ośrodków przemysłowych Dolnego Śląska. Bezpośrednia podróż pociągiem Kolei Dolnośląskich zajmuje około 30 minut, a na naszej stronie internetowej podpowiadamy gdzie kupić bilet.

Poznaj rozkład jazdy Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście i daj się zabrać w podróż po Dolnym Śląsku.

Rozkład jazdy Jedlina-Zdrój – Świdnica Przedmieście

Zamieszczony poniżej rozkład zawiera bezpośrednie połączenia między Jedliną-Zdrój a Świdnicą. Szczegółowy przebieg trasy przedstawia dostępny poniżej schemat liniowy oraz znajdujące się na stacjach gabloty informacyjne, zawierające rozkład jazdy PKP Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet

Jedlina-Zdrój – Świdnica Przedmieście – lokalizacje

Jedlina-Zdrój

Stacja początkowa trasy Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście znajduje się na południowych krańcach miasta, przy ulicy Dworcowej. Jako przystanek kolejowy została wyremontowana w ramach odbudowy linii 285. Wymieniono tory i nawierzchnię peronów oraz odrestaurowano wiaty peronowe. Obiekt został również dostosowany do osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się.

Świdnica Przedmieście

Stacja Świdnica Przedmieście została wyremontowana w 2022 roku. Perony zyskały nową nawierzchnię i wiaty oraz zostały dostosowane do osób z niepełnosprawnością. Obiekt znajduje się we wschodniej części miasta, a dojazd do niego zapewnia dobra sieć dróg oraz pobliskie przystanki komunikacji miejskiej. Osoby które wysiądą na stacji Świdnica Przedmieście z pociągu relacji Jedlina-Zdrój-Świdnica Przedmieście z łatwością znajdą w pobliżu sklepy oraz lokale gastronomiczne.