Projekt Zima

Wybierz pociąg KD i skorzystaj z oferty "Powrót Gratis"

W dniach 19-20 lutego 2022 r. odwiedź z nami Szklarską Porębę  i weź udział w wydarzeniu „Projekt Zima”. Skorzystaj z oferty „Powrót Gratis” odwiedzając nas na stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w kompleksie narciarskim Ski Arena Szrenica.

Decydując się na ofertę „Powrót Gratis” możliwe jest zakupienie biletu jednorazowego „tam i powrót” w cenie biletu „tam”. Bilet ważny jest tylko jeden dzień.

 

Aby skorzystać z oferty należy:

1. Zakupić bilet obejmujący promocję „Powrót Gratis” w kasie, w Biurze Obsługi Klienta KD lub u konduktora (bilety zakupione przez INTERNET nie obejmują promocji „POWRÓT GRATIS”).

2. Uzyskać pieczątkę uprawniającą do naliczenia ulgi na wspólnym stoisku Urzędu Marszałkowskiego i Kolei Dolnośląskich  ulokowanym w kompleksie narciarskim Ski Arena Szrenica w Szklarskiej Porębie. Godziny otwarcia stoiska: 19-20 luty 2022 r., w godzinach od 8.30 do 16.00.

 

 

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku zakupiony bilet będzie wyłączony z promocji.

WZÓR BILETÓW

Wzór biletu w ofercie Powrót Gratis - Koleje Dolnośląśkie