Majówka 2019 z Kolejami Dolnośląskimi!

Przed nami długi majowy weekend, a zatem przygotowaliśmy dla naszych pasażerów okolicznościową ofertę nieograniczonych podróży pociągami Kolei Dolnośląskich na terenie całego województwa i nie tylko!

Specjalnie dla Was wydłużamy czas obowiązywania popularnej oferty „Weekend z KD”, dzięki której co tydzień możecie podróżować od piątku (godz. 18:00) aż do poniedziałku (godz. 6:00) bez ograniczeń za jedyne 35 zł.
W pierwszych dniach maja, Wasze podróże będą znacznie dłuższe, więc warto już teraz zaplanować aktywny wypoczynek w pięknym regionie.

Okolicznościowa oferta będzie obowiązywać już od wtorku (30.04), godz. 18 aż do poniedziałku (06.05), godz 6:00. To pięć pełnych dni nielimitowanych podróży pociągami Kolei Dolnośląskich. Oferta obowiązuje na wszystkich liniach, do pierwszej stacji za granicą: Harrachov, Lichkov, Forst, Görlitz oraz Královec i Meziměstí. Z okazji wydłużonej oferty cena nie ulega zmianie. Zapraszamy do wspólnych podróży!

Z końcem kwietnia wracają również popularne połączenia pogranicza polsko-czeskiego do Skalnego Miasta w Adršpach (linia D28) oraz Trutnova (D26). Pierwsze pociągi Kolei Dolnośląskich ruszą na lubiane przez turystów trasy w sobotę, 27 kwietnia i wzorem poprzedniego sezonu, będą kursować przez całe wakacje.

W tym sezonie bilet normalny z Wrocławia do Skalnego Miasta będzie kosztował 24 zł, natomiast ulgowy 12 zł. Ze stolicy Dolnego Śląska do Trutnova bilet normalny to koszt 25 zł, natomiast z ulgą ustawową 12,50 zł. Więcej szczegółów na temat cen biletów w regulaminie poniżej.

Regulamin „Taryfa Polska-Czechy” (obowiązuje od 27.04.2019 r.)

Dodatkowo z okazji tegorocznej majówki, wydłużony na tych samych zasadach co „Weekend z KD” zostanie również Bilet Zintegrowany Gmin Gór Sowich. Obowiązuje w pociągach Kolei Dolnośląskich w komunikacji krajowej (z wyłączeniem połączeń „Pociąg do Kultury” i „KD Specjal”) oraz w autobusach ZKM Bielawa. Koszt biletu to 40 zł.

 

Oto schemat połączeń Kolei Dolnośląskich: