Współpraca Kolei Dolnośląskich i Miedzi Legnica

Kolej na Miedź

Koleje Dolnośląskie SA rozpoczynają współpracę z klubem sportowym MKS Miedź Legnica. Dzięki niej, kibice udający się na domowe spotkania popularnej „Miedzianki” pociągami naszej spółki, będą mogli korzystać z aż pięćdziesięcioprocentowej ulgi na przejazdy z dowolnej stacji na terenie województwa do stacji w granicach administracyjnych Legnicy.

Oferta będzie obowiązywać w relacji tam i powrót, czyli kupując bilet do Legnicy, można będzie również na jego podstawie wrócić. Warunkiem skorzystania z promocji będzie posiadanie ważnego biletu na mecz drużyny w danym dniu. Promocja ta nie łączy się z pozostałymi ofertami Kolei Dolnośląskich. Przygotowaną promocję dla pasażerów, którzy kibicują Miedzi Legnica, dołączamy do grona biletów w ofercie pod ujednoliconą nazwą „Kibicuj z KD”. Pod tym hasłem zgromadzone zostaną bilety działające na identycznych zasadach. Jest to oferta skierowana do kibiców różnych klubów sportowych.

Jako lokalny przewoźnik samorządowy, doceniamy historyczny sukces Miedzi, jakim był pierwszy w czterdziestosiedmioletniej historii klubu awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dodatkowo można powiedzieć, że w Legnicy jesteśmy sąsiadami, dlatego tym bardziej cieszy nas rozpoczynająca się współpraca. Mamy nadzieję, że będziemy rozwijać ją z przyjemnością.

– Miedź Legnica to klub piłkarski posiadający już bogatą historię. To pierwszy sezon w Ekstraklasie dla tej drużyny, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wspólnie z Miedzią możemy uczestniczyć w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce – mówi Cezary Pacamaj, Wiceprezes Zarządu Kolei Dolnośląskich. – To przede wszystkim niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich kibiców, którzy w komfortowych warunkach mogą dotrzeć na mecze. Dzięki temu wygodnie dojeżdżają do celu, a następnie mogą skupić się wyłącznie na kibicowaniu swojej ukochanej drużynie – dodaje Pacamaj.

– Jesteśmy dumni, że partnerem Miedzi są Koleje Dolnośląskie! Ekstraklasowe mecze Miedzi na stadionie w Legnicy to atrakcyjne i emocjonujące widowiska, które przyciągają kibiców z całego Dolnego Śląska. Często podróżują oni do Legnicy właśnie pociągami KD. Dzięki naszej współpracy dotarcie fanów z całego regionu na mecze do Legnicy będzie jeszcze łatwiejsze. Można powiedzieć, że kolej łączy kibiców, a teraz… Kolej na Miedź – zapowiada Tomasz Brusiło, Członek Zarządu MKS Miedź Legnica SA.

Nasza współpraca z legnickim klubem piłki nożnej nie będzie ograniczać się tylko do specjalnej promocji dla pasażerów udających się na mecze Miedzi Legnica. Partnerstwo będzie dotyczyć również wspólnych działań promocyjnych, zarówno w naszych pociągach, jak i mediach społecznościowych. Wspólne podróże z piłkarzami Miedzi Legnica oraz konkursy z ciekawymi nagrodami, to tylko część działań, które mamy zamiar wspólnie organizować z klubem.