Wybierz się z nami na Święto Chleba i Piernika!

Święto Chleba i Piernika jest kontynuacją Międzynarodowych Targów Chleba, które rokrocznie przyciągają do Jawora mistrzów piekarnictwa z całej Polski i z zagranicy, którzy będą prezentować swoje wypieki. W trakcie wydarzenia nie zabraknie także konkursów, animacji i koncertów. My również tam będziemy! Będziemy na Was czekać na naszym stoisku w sobotę 27.08. w godzinach 10:00 – 20:00 oraz niedzielę 28.08. w godzinach 10:00 – 18:00. 

Spotkajcie się z nami na jaworskim Rynku, gdzie opowiemy Wam o naszych kolejowych nowościach, z chęcią odpowiemy też na Wasze pytania dotyczące naszych przewozów oraz z przyjemnością zaproponujemy Wam kilka wycieczek, na które warto się wybrać Kolejami Dolnośląskimi.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać na Święto Chleba i Piernika w dniach 27-28.08.2022r. będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora pod adresem: https://jawor.pl/schip2022/

Kup bilet do Jawora z KD

Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Jawora w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Święto Chleba i Piernika w Jaworze i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

Odwiedź nasze stoisko w Jaworze w dniach 27 lub 28.08.2022, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Jawor, Stary Jawor. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.

Jawor - Święto Chleba i Piernika 2022