Święto Ceramiki, 16-20 sierpnia 2023 r. Bolesławiec

 

W dniach 16-20 sierpnia 2023 roku na rynku w Bolesławcu odbędzie się kolejna edycja Święta Ceramiki.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział z targach ceramiki i giełdzie staroci, a także w ciekawych warsztatach i licznych koncertach. Na głównej scenie wystąpią między innymi: BRYSKA, Natalia Nykiel, Organek, Natalia Przybysz i Rafał Brzozowski.

Spotkaj się z nami w Bolesławcu na przygotowanym przez nas stoisku w dniach 19-20 sierpnia w godzinach 10.00 do 18.00. Z chęcią podsuniemy pomysły na udane Lato z KD na Dolnym Śląsku, a także odpowiemy na Wasze pytania dotyczące oferty handlowej.

Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać na Bolesławieckie Święto Ceramiki, będą mogły w dniach 19-20 sierpnia skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty Powrót gratis uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca, z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

UWAGA! Bilety z oferty „Powrót gratis” kupisz w kasie KD, u konduktora oraz kierownika pociągu. Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe. Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu otrzymasz na naszym stoisku. Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Bolesławiec. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.