Runmageddon
Rolantowice

Runmageddon, 26-27 sierpnia 2023 r. Rolantowice

 

W dniach 26-27 sierpnia 2023 r. odbędzie się kolejna edycja Runmageddonu w Kopalni Piasku w Rolantowicach obok Kobierzyc. Na biorących udział w wyścigu jak zwykle będą czekać trasy o zróżnicowanym poziomie trudności, ale każda z nich będzie pełna wyzwań!

Spotkaj się z nami przy specjalnie przygotowanym przez nas stoisku w dniach 26-27 sierpnia, w godz. 9.00-16.00. Opowiemy Wam o pomysłach na podróże kolejowe po Dolnym Śląsku i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty Powrót gratis uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca, z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

UWAGA! Bilety z oferty „Powrót gratis” kupisz w kasie KD, u konduktora oraz kierownika pociągu.

Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe. Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu otrzymasz na naszym stoisku w dniach: 26-27 sierpnia w godz. 9.00-16.00 na terenie imprezy w Rolantowicach. Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Kobierzyce. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.