Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady, 7-10 września 2023 r. Lądek-Zdrój

 

Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju od lat przyciąga pasjonatów gór z całego kraju. Nieodłącznymi elementami imprezy są: projekcje filmów, spotkania z podróżnikami, bogata strefa EXPO oraz liczne koncerty. W tym roku na festiwalowej scenie wystąpi m.in. Krzysztof Zalewski.

Spotkaj się z nami podczas tego wydarzenia! Będziemy na Was czekać przy naszym stoisku w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę, w godz. 10.00-18.00. Z chęcią opowiemy Wam o naszych ofertach oraz podsuniemy pomysły na podróże kolejowe po Dolnym Śląsku.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać na Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty Powrót gratis uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi przez cztery dni od daty zakupu biletu, na tej samej trasie do miejsca, z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

UWAGA! Bilety z oferty „Powrót gratis” kupisz w kasie KD, u konduktora oraz kierownika pociągu.

Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe. Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu utrzymasz na naszym stoisku. Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Lądek Zdój. Bilety powrotne są ważne przez cztery dni od daty zakupu, obowiązują na tej samej trasie i nie są honorowane przez innych przewoźników.