Święto Ceramiki
Bolesławiec

Przed nami 28 Bolesławieckie Święto Ceramiki, które odbędzie się w dniach 17 do 21 sierpnia 2022 r.

Spotkaj się z nami w Bolesławcu na specjalnie przygotowanym stoisku, na którym podpowiemy Ci jak spędzić miło i aktywnie resztę lata z Kolejami Dolnośląskimi, jak również odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych przewozów i oferty handlowej. Nasze stoisko możecie odwiedzić w dniach 20-21 sierpnia w godzinach 10:00 – 20:00.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać 20 i 21 sierpnia na Bolesławieckie Święto Ceramiki będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

Kup bilet do Bolesławca z KD

Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Bolesławca w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Bolesławieckie Święto Ceramiki i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

Odwiedź nasze stoisko w Bolesławcu w dniach 20 i 21.08.2022, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Bolesławiec. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.